MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Klub dyskusyjny Rejestracja MorphOSa – wykres

Widok 14 wpisów - 16 z 29 (of 29 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #783
    waldiamigawaldiamiga
    Participant
    I małe zgaszenie – oficjalnie potwierdzono, że chodzi o grudzień bieżącego roku. Coś czuję, że powtórzy się sytuacja z "Q1", gdzie wspomniana data okazała się 31.04. o godzinie 23:59. Przypominam, że pociągnęło to za sobą ciężką nerwicę u licznych MOSowiec oraz szereg niewinnych ofiar w Białymstoku.

    W grudniu jak zwykle mam dużo pracy, i co się z tym wiąże sporo nadgodzin więc kasa na system się "zrobi". W międzyczasie może zafunduję sobie jakiś dysk SSD do PowerBooka.

    #784
    recedentrecedent
    Participant
    oraz szereg niewinnych ofiar w Białymstoku.

    Jakich ofiar?

    Oj, zapomniało się już o incydencie z 2008 roku, zapomniało…

    #785
    Avatarkrashan
    Participant
    oraz szereg niewinnych ofiar w Białymstoku.

    Jakich ofiar?

    Oj, zapomniało się już o incydencie z 2008 roku, zapomniało…

    To były żałosne początki. Teraz śmigam takim wozem.

    #936
    recedentrecedent
    Participant

    Spieszę donieść, że przekroczyliśmy 1300 rejestracji, a trend rejestracji nowych użytkowników chyba się utrzymuje. Nie spodziewałem się, że prawie w połowie stycznia jeszcze nie będzie nowej wersji systemu, ale… no cóż. W razie czego – czekam w gotowości na nowe zgłoszenia. Adres pod którym znajdziecie wykres pozostał bez zmian.

    #945
    Avatarzbysiuk
    Participant
    Spieszę donieść, że przekroczyliśmy 1300 rejestracji, a trend rejestracji nowych użytkowników chyba się utrzymuje. Nie spodziewałem się, że prawie w połowie stycznia jeszcze nie będzie nowej wersji systemu, ale… no cóż. W razie czego – czekam w gotowości na nowe zgłoszenia. Adres pod którym znajdziecie wykres pozostał bez zmian.

    Moze to dziala odwrotnie, jesli krzywa jest ciagle wznoszaca to nowej wersji nie wypuscimy? Po co pchac sie na ryunek z nowa skoro stara sie sprzedaje? Wnioskuje z tego, ze jak sie wyplaszczy to dostaniemy 3.0

    A i jeszcze jedno, co oznaczaja te "bąbki" na wykresie?

    #946
    Avatarkrashan
    Participant
    Moze to dziala odwrotnie, jesli krzywa jest ciagle wznoszaca to nowej wersji nie wypuscimy?

    Nonsens.

    #947
    Avatarzbysiuk
    Participant
    Moze to dziala odwrotnie, jesli krzywa jest ciagle wznoszaca to nowej wersji nie wypuscimy?

    Nonsens.

    Oczywiscie, ze nonsens – zartuje sobie 🙂
    Ale, tak swoja droga, to wiodace firmy tak wlasnie postepuja 🙂

    #948
    recedentrecedent
    Participant
    co oznaczaja te "bąbki" na wykresie?

    Te "bąbki" (znaczy, niebieskie kulki – bo o to chyba chodzi) to numery rejestracji o których nam wiadomo. Na zielono zaznaczony jest okres ceny "promocyjnej" (tzn. jedynie 111,11 € )

    #1064
    recedentrecedent
    Participant

    No tak, latka lecą, a z wykresem stara bieda. Mimo wszystko postanowiłem wzbogacić go o dwa nowe numerki (podziękowania dla eastone i pampersa). Teraz wygląda tak.

    #1065
    Avatarkrashan
    Participant
    Mimo wszystko postanowiłem wzbogacić go o dwa nowe numerki

    1361

    #1092
    recedentrecedent
    Participant
    1361

    Uzupełnione (razem z innym numerem, ktory wyszedł na MorphZone).

    #1097
    MDWMDW
    Participant

    Wychodzi na to, że statystycznie codziennie ktoś rejestruje 1 sztukę MorphOSa.

    #1111
    EnderEnder
    Participant
    1361

    Uzupełnione (razem z innym numerem, ktory wyszedł na MorphZone).

    Wysłałem maila i jeśli dobrze kumam to mam numer licencji 1425.

    #1133
    Avatarsand
    Participant

    Mój nowy numerek 1479.

Widok 14 wpisów - 16 z 29 (of 29 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.