MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Wings Battlefield13 maja 2015

Firma Cherry Darling wydała wersję demo gry Wings Battlefield, dostępną między innymi na MorphOSa. Gra to częściowe nawiązanie do amigowej gry Wings. W grze możliwa jest gra przeciwko komputerowi lub do 4 osób po sieci. Poza tym gra oferuje tworzenie profilu gracza, najlepsze wyniki online, wsparcie dla joysticków. Grę w wersji demo można pobrać ze strony autorów.

Zamieszczone przez: pampers, 6 komentarzy

Komentarze:

 • waldiamigawaldiamiga

  Obstawiam że ok. 30 euro. Ja w każdym razie znalazłem czas i “przetestowałem” wersję dla AmigaOS4x z Warp3D oraz Win32 – obie nie działają. Wersja na OS4 nie chce ruszyć na WinUAE PPC i Wazp3D a windziana wywala jakiś błąd. Czas odpalić na MorphOS.

 • EnderEnder

  No to chyba trochę dużo, ale zobaczymy jak będzie całość, co będzie oferować. Jeżeli tylko to co demo, to 30 euro to za dużo. Wierzę, że dołożą jakieś misje, bombardowania coś jak Red Baron, same pojedynki szybko się znudzą.

 • waldiamigawaldiamiga

  Może trochę przesadziłem, to będzie 10 euro 🙂 W każdym razie pograłem z pół godzinki i lata się fajnie w max rozdziałce i max detalach. Tylko to “Trial Version” przeszkadza w strzelaniu.

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.