MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Ice File System 2.819 listopada 2011

Po dwóch miesiącach z małym okładem mamy kolejną wersję 64-bitowego systemu plików IceFS od Leifa Salomonssona. Co najważniejsze – IceFS nie jest już płatny, mimo tego, że nie znalazło się 300 chętnych na rejestrację. Początkowo był to warunek wypuszczenia bezpłatnej wersji, ale autor zmniejszył jak widać swoje oczekiwania. W nowej wersji usunięto też drobne problemy z dyskami większymi niż 1 TB. Archiwum z IceFS pobrać można ze strony autora, bądź z MorphOS Files.

Zamieszczone przez: admin, 1 komentarz

Komentarze:

  • ede

    Opierając się bardziej na intuicji niż wiedzy, odnoszę wrażenie, że autor projektu wybrał sobie dość trudną dziedzinę. – Z jednej strony już coś w miarę konkretnego na rynku jest (SFS) a z drugiej strony przypuszczam, że nie łatwo jest wycisnąć jakieś znacząco lepsze parametry w tym temacie gdzie wiadomo mniej więcej jak i co powinno być zrealizowane i zostało już to zrobione wczesniej w dziesiątkach podobych projektów (nie tylko dla MorphOS-a). Może teraz przybędzie testerów .

  • Dodaj komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

    Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 2056 Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 2056 Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 2056 Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 2056 Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 2056 Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 2056