MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Oprogramowanie W czym na MorphOS-ie można tworzyć/komponować muzykę?

Widok 6 wpisów - 1 z 6 (of 6 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #270
    EnderEnder
    Participant

    Witam
    Jak w temacie, zastanawiam się co takiego trzeba by mieć, żeby tworzyć/komponować muzykę, składać z sampli itd. Czy zwykły SB wystarczy ? Czy DB 3, który pojawi się (może jakaś przybliżona data?), nadaje się do tego (nigdy nie używałem) ?

    #1297
    Avatarkrashan
    Participant

    Ostatnio przy pomocy DigiBoostera 3 stworzyłem coś takiego. Nie uważam się za muzyka, to raczej test samego programu.

    #1298
    EnderEnder
    Participant

    Nie jestem krytykiem muzycznym, więc nie oceniam utworu, ale pozwala rozmarzyć się na temat DB. Pytanie jak łatwo/trudno było coś takiego skleić i z czego? Czy DB ma jakiś zasób sampli, czy trzeba będzie znaleźć, zebrać sobie coś takiego samemu? Kiedy program będzie dostępny na Motylka (tylko nie pisz, że za dwa tygodnie). Napisz coś ciekawego o programie jak Ci idzie i takie tam.

    #1299
    Avatarkrashan
    Participant
    Pytanie jak łatwo/trudno było coś takiego skleić i z czego?

    Jak dla mnie łatwo. Poświęciłem temu testowi jakieś 4 godziny.

    Czy DB ma jakiś zasób sampli, czy trzeba będzie znaleźć, zebrać sobie coś takiego samemu?

    Trzeba znaleźć. W sieci jest wiele darmowych kolekcji sampli, ale ich licencje nie pozwalają z reguły na dołączenie do komercyjnego programu. Jest też oczywiście wiele kolekcji płatnych…

    Kiedy program będzie dostępny na Motylka (tylko nie pisz, że za dwa tygodnie). Napisz coś ciekawego o programie jak Ci idzie i takie tam.

    W tej chwili pracuję nad zabezpieczeniem przed kopiowaniem. Jak skończę, zdeterminowani użytkownicy będą mogli nabyć program bez ograniczeń wersji demo. Nie będzie to jeszcze oficjalna wersja 3.0, bo paru rzeczy brakuje, ale APC&TCP dostało zapytania o zakup „pełnej bety”, oczywiście z darmowymi aktualizacjami i dla tych, którzy nie chcą czekać, będzie taka możliwość.

    #1300
    EnderEnder
    Participant

    Jak już tak ciągnę Cię za język to jest już ustalona cena, czy jeszcze nie?

    #1301
    Avatarkrashan
    Participant
    Jak już tak ciągnę Cię za język to jest już ustalona cena, czy jeszcze nie?

    W zasadzie jeszcze nie. Generalnie spodziewam się ceny takiej jak za DBPro 2.x.

Widok 6 wpisów - 1 z 6 (of 6 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.