MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Klub dyskusyjny Przyszłość sklepu na MorphOS.pl

Widok 5 wpisów - 31 z 35 (of 35 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #892
    pamperspampers
    Participant
    Ender chyba nabył stacjonarnego PowerMaca.

    Aaaaa… Widzę "PM", a do mózgu dociera "PB". Ech… głodnemu chleb na myśli. 😉

    PB też czekają, obecnie 5 sztuk, docelowo więcej. Wymagają jednak trochę dopracowania.

    #893
    MDWMDW
    Participant
    PB też czekają, obecnie 5 sztuk, docelowo więcej.

    Super. Chciałbym móc kiedyś skorzystać.

    Wymagają jednak trochę dopracowania.

    Trzeba je trochę reanimować? Co się tam mogło rozlecieć? To raczej wytrzymałe maszyny (przynajmniej w porównaniu z przeciętnymi PC-laptopami).

    #895
    MDWMDW
    Participant

    W żaden sposób nie mogę uruchomić Pegasosa z dwoma kostkami 1GB. No więc zostałem przy jednej 1GB. Co jest oczywiście aż za dużo. 🙂 Komfort jest teraz po prostu niewyobrażalnie lepszy. Jaki ja byłem głupi, że tyle się męczyłem z 256MB RAM… Ech, szkoda gadać.

    Jeste jeszcze jeden plus dodania pamięci. Jak miałem 256MB to po włączeniu Pegasosa nie były rozpoznawane dyski. Musiałem nacisnąć reset i potem już zawsze maszyna się odpalała normalnie. Do następnego wyłączenia sprzętu. No a teraz tego nie muszę robić. Czyżby firmware dłużej czekał przy większej ilości pamięci i dyski zdążyły się rozpędzić?

    #896
    pamperspampers
    Participant
    PB też czekają, obecnie 5 sztuk, docelowo więcej.

    Super. Chciałbym móc kiedyś skorzystać.

    Wymagają jednak trochę dopracowania.

    Trzeba je trochę reanimować? Co się tam mogło rozlecieć? To raczej wytrzymałe maszyny (przynajmniej w porównaniu z przeciętnymi PC-laptopami).

    Reanimować nie. Wyczyścić z zewnątrz, w środku, nałożyć nową pastę termalną – zawsze to poprawi komfort użytkowania i powinno zwiększyć żywotność sprzętu.

    #897
    MDWMDW
    Participant
    Reanimować nie. Wyczyścić z zewnątrz, w środku, nałożyć nową pastę termalną – zawsze to poprawi komfort użytkowania i powinno zwiększyć żywotność sprzętu.

    Jak tak to ok. 🙂 Taki zabieg na pewno warto zrobić. No i to się chwali…

Widok 5 wpisów - 31 z 35 (of 35 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.