MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Dla programistów Przydatne książki

  • This topic has 4 odpowiedzi, 3 głosy, and was last updated 10 years temu by edeede.
Widok 5 wpisów - 1 z 5 (of 5 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #399
    EnderEnder
    Participant

    Cześć
    Mam pytanie, do tych którzy posiadają, czy z punktu widzenia MorphOS-a warto kupować książkę o DO5 Adama Zalepy? Jakieś podobieństwa z obsługą Ambienta? A może korzystacie z innych publikacji?

    #2083
    MDWMDW
    Participant
    Cześć
    Mam pytanie, do tych którzy posiadają, czy z punktu widzenia MorphOS-a warto kupować książkę o DO5 Adama Zalepy? Jakieś podobieństwa z obsługą Ambienta? A może korzystacie z innych publikacji?

    Magellana używałem na AmigaOS3 od chyba 1996 do czasu aż pod MorphOSem Ambient przestał być ułomny. Generalnie Ambient i Magellan to dwa zupełnie inne file managery. Ich konfiguracja, obsługa nie ma ze sobą nic wspólnego. W Ambiencie zostało zaimplementowanych kilka elementów, które sprawdziły się w Magellanie (np. otwieranie listerów dwuklikiem). Ale generalnie oba produkty nie mają ze sobą nic wspólnego i książka do Magellana będzie się miała zupełnie nijak do Ambienta.

    #2084
    EnderEnder
    Participant

    Aha, to dobrze wiedzieć. Muszę przewietrzyć swoje zasoby, bo kiedyś kupiłem coś dla klasyka i leżą, a tak może się komuś przydadzą. Z tego co mi już kilka osób pisało, AmigaDOS ta zielona może się przydać. Książki o Amosie odpadają. Książka o bibliotekach systemowych też chyba odpada?

    #2085
    EnderEnder
    Participant
    #2086
    edeede
    Participant

    Piękna kolekcja 🙂

Widok 5 wpisów - 1 z 5 (of 5 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.