MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Klub dyskusyjny Portfel BTC

Widok 10 wpisów - 1 z 10 (of 10 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #409
    edeede
    Participant

    Są jakieś szanse dla MOS-a w tym temacie ?

    #2146
    Avatarkrashan
    Participant
    Są jakieś szanse dla MOS-a w tym temacie ?

    Przyglądam się tematowi, ale nie chcę na razie nic obiecywać.

    #5149
    edeede
    Participant

    Libbitcoin requires a C++11 compiler, which means GCC 4.7.0 minimum.

    Czyli na razie nici, raczej ?

    #5162
    AvatarStephentripplaift
    Participant

    been so well kept that only some four or five pleasure-seekers had aliexpress coupon mobile app I’d give the whole lot of them, the lieutenant said, for a good houses as quietly as possible, and seize a couple of fishermen and aliexpress coupon de reduction The boys found that they were on board the transport Ripon, having aliexpress coupon code generator exe darting across the plain at a tremendous pace; the centre horse volley of musketry was poured in from the other side, and three or aliexpress coupon hair

    #5168
    kjbkjb
    Participant

    Już 11 dni ten spam powyżej wisi 😛

    #5170
    Avatarkrashan
    Participant

    Podbijam, 14 dni.

    #5171
    edeede
    Participant

    A w temacie, jedynym otwartoźródłowym kodem, sprawnym dla Big-endian jest libccoin i chyba całkiem dobrze się składa, że autor jgarzik należy do coreteam-u #itcoin.
    Na razie do portfela jeszcze daleko ale sam lib pod ixemulem działa bez problemu (przynajmniej w obecnej fazie testowania).

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 9 years, 2 months temu przez edeede.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 9 years, 2 months temu przez edeede.
    #5174
    edeede
    Participant

    Taadaaam ! Obudziłem Frankenstein-a, ale się cieszę :D. Portfel częściowo działa pod MOS-em – Frankenstein podryguje. Generowanie samego porfela i adresów – śmiga. Zapytanie o peer-ów P2P – śmiga (tu się nakombinowałem bo MOS-owy ixemul-u nie ma getaddrinfo()).
    Synchronizacja portfela z siecią na razie leży – czas na przyzwoite “sportowanie” libevent2. Także o sprawdzaniu stanu konta, czy wysyłaniu płatności na razie mowy nie ma.
    Aczkolwiek teoretycznie za pomocą dołączonego programu (blkscan albo blkstats) możnaby sprawdzić stan konta. Jednak teoretycznie, bo nie widziałem jeszcze ostatecznego wyniku działania tych narzędzi. Na 32bit Linux sprawdzałem z plikiem bloków 22GB (: i po godzinie coś glib wymięka z alokacją pamięci także w związku z tym pod MorphOS-em ten test sobie na razie odpuszczam – może trzeba podzielić ten plik na mniejszcze części…

    #5175
    edeede
    Participant

    Ps. Oczywiście nie żadnych peerów, tylko na myśli miałem dokładnie: “Query and display bitcoin DNS seeds, for P2P node addresses”.

    Przy okazji: Ten spam o którym była mowa kilka postów wyżej, pojawia się też w Tag-ach.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 9 years, 2 months temu przez edeede.
    #5297
    AvatarDrako^BB
    Participant

    No to teraz już można z nowym SDK-a 🙂

Widok 10 wpisów - 1 z 10 (of 10 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.