MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Oprogramowanie OWB nie może wczytać strony

Widok 9 wpisów - 16 z 24 (of 24 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #2122
    MDWMDW
    Participant
    Nie jest tak źle, po prostu, jak działa, traktuje się to jako sytuację naturalną i nie kombinuje dalej, więc o czym tu pisać, a czasem potrafi coś nie działać poprawnie, wtedy szuka się rozwiązania, więc rodzą sie dyskusje i takie problemy występują pod wszystkimi systemami 🙂

    Tak, to prawda. Zgadzam się w pełni. To tak samo jak gość pracujący w serwisie jakiejś firmy może mieć wrażenie, że sprzęt tej firmy zupełnie nie działa, bo codziennie ma tonę uszkodzonych. 🙂 Po prostu działające technologie traktujemy jako standard. Tak ma być i faktycznie nie ma o czym pisać w takich przypadkach.

    #2123
    Avatarpero
    Participant

    Kesz to raczej nie kłopot, ale wyczyszczenie ciasteczek, topsites oraz local storage powinno "pomóc" – nic nie pomogło. Podstawiałem również pliki ze "starego" OWB ale efekt jest ten sam. Zero możliwości ZALOGOWANIA.

    #2124
    AvatarKaczus
    Participant
    Kesz to raczej nie kłopot, ale wyczyszczenie ciasteczek, topsites oraz local storage powinno "pomóc" – nic nie pomogło. Podstawiałem również pliki ze "starego" OWB ale efekt jest ten sam. Zero możliwości ZALOGOWANIA.

    Tak jak napisałem – Twój problem to problem 3 – na co zresztą wskazuje numer błędu – podczas negocjacji przeglądarka nie może przełączyć się w tryb, który wymusza serwer. W przypadku Twoim jest to inny bład. Natomiast chodziło o czyszczenie kesza itp w przypadku logowania do alledrogo, bo pisałeś, że z logowaniem do niego nie masz problemów, mimo że masz w systemie czas letni. No chyba, że przestawiasz strefe czasową podczas lata, to by tłumaczyło cokolwiek. Problem w tym, że wtedy przestanie działać licencja na goldeneda u mnie, więc w moim przypadku nie bardzo wchodzi w grę. Chyba, że łaczy Ci się ze stroną podaną przez MDW, to byłoby conajmniej dziwne, gdyż u mnie nie dobija się do serwera, ba nie łączy się też z innych przeglądarek, ani z innych ich wersji, no chyba, że zmienie stos tcp. Sprawdziłem też ze starszymi wersjami owb – efekt dokładnie identyczny….

    #2125
    MDWMDW
    Participant

    Dlaczego nie dziwi mnie, że Kaczuś ma gdzieś jeszcze zachomikowane stare wersje OWB, MOSNet, MiamiDx i MorphOS 1.4? 😉

    #2136
    Avatarkrashan
    Participant
    Kesz to raczej nie kłopot, ale wyczyszczenie ciasteczek, topsites oraz local storage powinno "pomóc". Dodatkowo piszesz o innym błędzie – z serwerami (np z plusem online) program się łączy tylko nie może się "dogadać"

    Ten problem był badany. Serwer plusa online ma niepoprawną (i co gorsza poważnie niebezpieczną) konfigurację połączeń SSL. Ponieważ Odyssey nie ma tylu obejść i łatek na źle skonfigurowane serwery co Firefox, czy Chrome, połączenie się nie udaje.

    #2137
    Avatarpero
    Participant
    Kesz to raczej nie kłopot, ale wyczyszczenie ciasteczek, topsites oraz local storage powinno "pomóc". Dodatkowo piszesz o innym błędzie – z serwerami (np z plusem online) program się łączy tylko nie może się "dogadać"

    Ten problem był badany. Serwer plusa online ma niepoprawną (i co gorsza poważnie niebezpieczną) konfigurację połączeń SSL. Ponieważ Odyssey nie ma tylu obejść i łatek na źle skonfigurowane serwery co Firefox, czy Chrome, połączenie się nie udaje.

    Ale poprzednia wersja działa bezproblemowo.

    #2138
    Avatarkrashan
    Participant
    Ale poprzednia wersja działa bezproblemowo.

    Ale poprzednia wersja używała dziurawej wersji OpenSSL.

    #2139
    Avatarpero
    Participant
    Ale poprzednia wersja działa bezproblemowo.

    Ale poprzednia wersja używała dziurawej wersji OpenSSL.

    Z tego wynika, że albo ryzyko przy "bankowaniu" na starej wersji, albo żegnaj banku?

    #5109
    MDWMDW
    Participant

    A teraz http://www.makoweabc.pl wczytuje się na OWB 1.24 (12.04.2014) bez problemu. 🙂

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 9 years, 6 months temu przez MDWMDW.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 9 years, 6 months temu przez MDWMDW.
Widok 9 wpisów - 16 z 24 (of 24 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.