MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Oprogramowanie morphos 3.1 i 3.2 dziwne zachowanie……

Widok 11 wpisów - 1 z 11 (of 11 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #326
    bilbobilbo
    Participant

    witam

    z zaciekawieniem zainstalowalem nowego Morphsa ,i dziwne zachowanie sie OBW ..w czasie ogladanai filmo na necie za pomoca OBW 1.20 w wersji 3.1 byl komunikat ze nowa wersja adobe…itp ale otwarzalo ale po zainstalowaniu 3.2 zapuszczam OBW wchodze pokazuje ze jest film pokazuje strzalke gdy schodze nizej miesce gdzie byl plik jest czarny kwadrat nie wiem czy dobrze opisalem ta przypadlosc ,,na razie wrocilem znow do 3.1 uzywam emac 1.25 pamiec 1 giga

    #1592
    Avatarkrashan
    Participant

    Pewnie wystarczyło sprawdzić skrypty i ewentualnie ciasteczka z YT. Ale skoro już wróciłeś do 3.1…

    #1593
    bilbobilbo
    Participant

    mozesz rozwinac temat nakierowac…..install szybko idzie aha nieraz na stronach pokazuja sie pionowe prostakaty czarne

    #1594
    Avatarkrashan
    Participant
    mozesz rozwinac temat nakierowac…..install szybko idzie aha nieraz na stronach pokazuja sie pionowe prostakaty czarne

    Przydałby się screenshot tych prostokątów. A co do skryptów to sprawdź w okienku „Skrypty”, czy te od YouTube są aktywne.

    #1595
    bilbobilbo
    Participant
    mozesz rozwinac temat nakierowac…..install szybko idzie aha nieraz na stronach pokazuja sie pionowe prostakaty czarne

    Przydałby się screensho

    jak najprosciej scrrenshot zrobic

    #1596
    bilbobilbo
    Participant

    juz mam screenshot jak moge go tu wstawic

    #1599
    Avatarkrashan
    Participant
    juz mam screenshot jak moge go tu wstawic

    Podać linka.

    #1604
    bilbobilbo
    Participant
    juz mam screenshot jak moge go tu wstawic

    Podać linka.

    moze prosciej bedzie jak wysle na Twego email’a

    #1606
    bilbobilbo
    Participant
    juz mam screenshot jak moge go tu wstawic

    Podać linka.

    a o to link
    http://imageshack.us/photo/my-images/20/91932343.jpg/

    jak widzisz na liscie kontakow ze skypa pokazuje sie taki prostokat czarny

    #1615
    kjbkjb
    Participant
    jak widzisz na liscie kontakow ze skypa pokazuje sie taki prostokat czarny

    Nie rozumiem, pisałeś o problemach z youtube, a zrzut ekranu dajesz z web messengera ?

    edit—-
    Wskoczyłem na szybko i zalogowałem się do skype, pokazało listę kontaktów normalnie, dalej nie sprawdzałem 🙂

    mam MOSa 3.2

    #1617
    bilbobilbo
    Participant
    jak widzisz na liscie kontakow ze skypa pokazuje sie taki prostokat czarny

    Nie rozumiem, pisałeś o problemach z youtube, a zrzut ekranu dajesz z web messengera ?

    edit—-
    Wskoczyłem na szybko i zalogowałem się do skype, pokazało listę kontaktów normalnie, dalej nie sprawdzałem 🙂

    mam MOSa 3.2

    czyli musze sprobowac z wer 3.2 bo na 3.1 na liscie kontaktow w tym wypadku skypa jest czarny prostokat a to co mowilem wczesniej gdy mialem 3.2 to na niektorych plikach wideo niekoniecznie YT pokazuje sie okienko ze jest obrz wideo i strzalka do otwarzania i gdy zjade w dol to calosc tego video jest czarna

Widok 11 wpisów - 1 z 11 (of 11 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.