MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Klub dyskusyjny Menu Ambienta

Widok 4 wpisów - 1 z 4 (of 4 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #286
    MDWMDW
    Participant

    Od zawsze mam jakieś własne górne menu w Ambiencie. Mam sobie plik tekstowy do którego dodaję to co tam potrzebuję i wszystko gra. No ale dzisiaj zorientowałem się, że zapomniałem gdzie ten tekstowy plik konfiguracyjny menu jest wybrany? To znaczy gdzie w ustawieniach się wybiera, który plik ma być wczytywany przez Ambienta i na jego podstawie ma być tworzone to menu? Przeglądałem ustawienia Ambienta i nie widzę nic takiego. 🙂 W startup-sequence czy user-startup też nic nie widzę. No a przecież kiedyś to musiałem zrobić! 🙂

    A tak swoją drogą było jakieś nieoficjalne narzędzie do konfigurowania tego menu i podobno jest całkiem sensowne. Może mi ktoś przypomnieć jak się ten programik nazywa?

    #1368
    Avatarkrashan
    Participant
    A tak swoją drogą było jakieś nieoficjalne narzędzie do konfigurowania tego menu i podobno jest całkiem sensowne. Może mi ktoś przypomnieć jak się ten programik nazywa?

    CRABUM.

    #1369
    MDWMDW
    Participant

    Dzięki za podpowiedź. Faktycznie to jest CRABUM. Oczywiście go mam. 🙂 Nawet poprawnie się ładuje i edytuje to menu, którego do tej pory używałem. No i wreszcie doszedłem do tego jak to jest podwieszane pod Ambienta. To jest Rexxem w WBStartup. Ech, skleroza jest straszna. Ale da się żyć. 🙂

    #1378
    AvatarKorni
    Participant

    Od MorphOSa 3.0 wystarczy skrypt w Lua. Rexxsyslib.library 68k nie jest już wymagane :).

Widok 4 wpisów - 1 z 4 (of 4 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.