MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Klub dyskusyjny Kiedy brakujące działy?

Widok 3 wpisów - 16 z 18 (of 18 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #744
    AvatarSventevith
    Participant
    Koncepcja nie jest zła, ale moim zdaniem do wyobraźni przemawiają wyniki bardziej "życiowych" testów. Zamiast "Altivec w Miniaczu 1.33 jest 4,58 razy wydajniejszy niż w PowerMacu 500 MHz" czytelniejsze jest "MPlayer pod Miniaczem 1.33 odtwarza film X płynnie, a na PowerMacu 500 MHz musi przeskoczyć 450 klatek", albo "Enkodowanie pliku X do mp3 na Miniaczu 1.33 zajmuje minutę, a na PowerMacu 500 MHz – dwie minuty i trzy sekundy".

    Przecież testowałem eMaca wyniki są dostępne w innym wątku na forum. Testy innych rozwiązań pracujących z MOS też są dostępne.

    #745
    recedentrecedent
    Participant
    Przecież testowałem eMaca wyniki są dostępne w innym wątku na forum. Testy innych rozwiązań pracujących z MOS też są dostępne.

    To prawda. Krashan na pewno zna stronę "Efika vs reszta świata", jednak pewnie wolałby zamieścić testy wykonane/zaplanowane przez siebie, a nie korzystać ze źródeł "zewnętrznych".

    #746
    Avatarkrashan
    Participant
    To prawda. Krashan na pewno zna stronę "Efika vs reszta świata", jednak pewnie wolałby zamieścić testy wykonane/zaplanowane przez siebie, a nie korzystać ze źródeł "zewnętrznych".

    Nie w tym rzecz. Przeglądałem tę stronę i odniosłem (być może mylne) wrażenie panującego tam chaosu. Wydaje mi się, że nie wszystkie wyniki mogą być ze sobą porównywane ze względu na różne warunki ich wykonania. Zautomatyzowanie testów ujednoliciłoby je.

Widok 3 wpisów - 16 z 18 (of 18 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.