MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Sprzęt Jak wyłączyć dźwięk przy uruchamianiu PowerBooka?

Widok 4 wpisów - 1 z 4 (of 4 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #406
    MDWMDW
    Participant

    Da się jakoś wyłączyć dźwięk jaki wydaje PowerBookG4 (działający tylko pod MorphOSem) przy uruchamianiu? Jest to dosyć uciążliwe gdy mam włączyć PowerBooka w nocy gdy wszyscy śpią.
    W MacBooku wiele lat temu sobie wyłączyłem, bo Google pełne jest przepisów jak to zrobić pod OSX. Ale jak zrobić na MorphBooku to nie mam pojęcia. Da się?

    #2132
    AvatarNorbert
    Participant
    Da się jakoś wyłączyć dźwięk jaki wydaje PowerBookG4 (działający tylko pod MorphOSem) przy uruchamianiu? Jest to dosyć uciążliwe gdy mam włączyć PowerBooka w nocy gdy wszyscy śpią.
    W MacBooku wiele lat temu sobie wyłączyłem, bo Google pełne jest przepisów jak to zrobić pod OSX. Ale jak zrobić na MorphBooku to nie mam pojęcia. Da się?

    Pozostaje Ci tylko odpalic OSX dysku Firewire lub dysku USB/pendrive i wylaczycz dzwiek .
    Będę jednak musiał przysiąść i zrobic obraz takiego pendriva i udostepnic zainteresowanym. 😀

    #2133
    MDWMDW
    Participant
    Pozostaje Ci tylko odpalic OSX dysku Firewire lub dysku USB/pendrive i wylaczycz dzwiek .
    Będę jednak musiał przysiąść i zrobic obraz takiego pendriva i udostepnic zainteresowanym. 😀

    Czyli jednak bez tego się nie obejdzie. Faktycznie taki pendrive by się przydał, bo to już nie pierwszy raz rozwiązanie jakiegoś problemu wymaga odpalenia OSX. A tego na dysku mieć absolutnie nie chcę. 🙂 Od tego mam bardziej dzisiejszy sprzęt Apple z nowym OSX. Mój PowerBook ma być tylko MorphBookiem.

    #2134
    Avatarpero
    Participant

    Pozostaje Ci tylko odpalic OSX dysku Firewire lub dysku USB/pendrive i wylaczycz dzwiek .
    Będę jednak musiał przysiąść i zrobic obraz takiego pendriva i udostepnic zainteresowanym. :D—-A nie można takiej pchełki dołożyć do Mosa? Podobnie miałem w minimaku. Raz brzęczało a raz nie. Odciąłem kabelek od charczka i już nie gra, ale to nie jest rozwiązanie!

Widok 4 wpisów - 1 z 4 (of 4 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.