MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Dla programistów Informacje o cyklu C obiektowo

Widok 15 wpisów - 1 z 15 (of 21 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #356
    AvatarKaczus
    Participant

    W wątku o narzędziach dla Amiga E wspomniałem (wramachg małego offtopa), że zacząłem pisać cykl artykułów o programowaniu obiektowym w języku C. Żeby nie ciągnąć w tamtym miejscu wątku pobocznego, to może tutaj wrzucę informację, że kolejny artykuł jest gotowy na stronie. Tym razem kilka słów o hermetyzacji.

    #1779
    EnderEnder
    Participant

    Przy okazji przydały by się na stronie linki do kursów Twojego i Grzegorza, bo zieloni może nawet nie wiedzą, że takie są. To taki apel do Adminów.

    #1941
    AvatarKaczus
    Participant

    No to jest po dłuższej przerwie kolejny odcinek cyklu.

    #1942
    EnderEnder
    Participant

    Fajnie.

    #1943
    Avatarkrashan
    Participant
    Fajnie.

    Osobiście po lekturze mam wrażenie lekkiego przerostu formy nad treścią. Niemniej każdy się bawi tak, jak lubi .

    #1944
    EnderEnder
    Participant

    Im więcej wszelkiej maści kursów tym lepiej. Jak się przeczyta kilka jednocześnie to może coś się zrozumie, no chyba, że nie ma czasu na systematyczne ćwiczenia, wtedy ogólnie kicha.

    #2067
    AvatarKaczus
    Participant

    Ostatni artykuł do cyklu – a w zasadzie prosty programik do ćwiczeń. Zapraszam zaintereswanych do lektury.

    #2068
    EnderEnder
    Participant
    Ostatni artykuł do cyklu – a w zasadzie prosty programik do ćwiczeń. Zapraszam zaintereswanych do lektury.

    Tak trzymaj.

    #2073
    AvatarKaczus
    Participant

    Cykl zakończony, a dla zainteresowanych artykuł z kilkoma poradami dla programistów.

    #2101
    AvatarKaczus
    Participant

    A na świeta rozpoczynam nowy cykl o programowaniu. Pretekstem jest format CSV

    #2145
    AvatarKaczus
    Participant

    Dla zainteresowanych kolejny artykuł o programowaniu na stronie.

    #5145
    AvatarKaczus
    Participant

    Jak ktoś zaczął zabawę z MUI, to może przyda mu się kilka uwag na temat custom classes?

    #5178
    AvatarKaczus
    Participant

    Nowy artykuł na stronie (dla zainteresowanych). Tym razem troszkę zabawy wskaźnikami.

    #5180
    AvatarKaczus
    Participant

    Dodałem nową podstronę, w której będę umieszczał coś ala FAQ, czyli odpowiedzi na często pojawiające się pytania, oraz wskazówki jak niepopełniać częstych błędów obecnie jest tam 5 podpowiedzi.

    #5188
    EnderEnder
    Participant

    Fajnie, że dzielisz się wiedzą.

Widok 15 wpisów - 1 z 15 (of 21 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.