MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Klub dyskusyjny Gadżety fanowskie

Widok 4 wpisów - 1 z 4 (of 4 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #5507
    truman_burbanktruman_burbank
    Moderator

    Praktycznie każdy sklep amigowy oferuje nie tylko plakaty, ale i gadżety typu podkładka pod mysz, breloczek, kubek, i inne. Oczywiście w klimatach Cepelii, wszystko opaćkane boingiem,”czekmarkiem”/czymśtam (na marginesie – znak “AmiCepelia” jest wolny póki co ;))
    Tak się zastanawiam nad produktami dla MorphOS-a – bo jakoś nie rzuciły mi się w oczy. I tu seria pytań, i dobrze by było żeby temat się rozwijał a nie zwijał ;]

    1. Jakie macie pomysły na podkładki – z już istniejących dostępnych w internecie tapetek, czy też nowe?
    Co jest ważniejsze dla was – ilość dostępnych wzorów, czy wysoka jakość podkładki?

    2. Jakie jest wasze zdanie na temat gadżetów wymienionych na początku? Warto robić coś takiego? Lubicie otaczać się takimi rzeczami, czy może macie to gdzieś?

    3. A może macie pomysły na nowe rzeczy? Ostatnio odkryłem, że jest coś takiego jak “mouse bungee” i pewnie jeszcze kilka takich rzeczy by się znalazło.

    #5545
    PshemskyPshemsky
    Participant

    Jako iż dopiero co się zarejestrowałem i prawdę mówiąc to mój pierwszy post na forum, to chciałbym się przywitać i na starcie podziękować za reanimacje strony.
    A wracając do tematu.
    1. Tapety z ambient’a prezentują się naprawdę wyśmienicie a jeśli chodzi o drugą część to z pewnością jakość najważniejsza.
    2. Jeśli chodzi o drobne gadgety to na pewno z przewagą przedmiotów użytkowych kubek, długopis, torba na powerbooka.
    3. Myślę iż sporo osób skręciło w kierunku MorphOS’a ze względu na mobilność w postaci powerbooków (tak przynajmniej jest w moim przypadku). Jako iż PB ze względu na swój wiek cierpią na ‘wady kosmetyczne’ to wydaje mi się iż możliwość zakupu naklejek dedykowanych systemowi jest jak najbardziej na miejscu. Nie wiem dokładnie jak nazywa się tego rodzaju okleina więc może po prostu posłużę się przykładami:

    https://www.ebay.co.uk/itm/MACBOOK-LAPTOP-DECAL-STICKER-GRAFFITI-URBAN-STREET-ARTIST-Apple-TV-ad/251640807976?hash=item3a96f60228:m:mnBAu8WzHBta3rQfKsC3i0Q

    https://www.etsy.com/uk/listing/519607114/choose-any-1-vinyl-decalskin-design-for?ref=search_recently_viewed-5

    I to by było na tyle 🙂

    #5948
    truman_burbanktruman_burbank
    Moderator

    Ja szukałem ostatnio zakładek do książek, bo kiedyś kupiłem pakiecik 10 szt i jakoś się rozeszły. Musiałem przełożyć z innej ;]
    Ale do rzeczy:

    zakładka z motylem

    O ile pamiętam to w komplecie były też i inne kolory. To są skrzydełkowe zakładki, magnetyczne, 10 szt. mogło kosztować 9 zł? Nie pamiętam.
    Jakby znaleźć oryginalnego producenta to fajny gadżet.

    #6290
    truman_burbanktruman_burbank
    Moderator

    Jeśli pamiętacie ubiegłoroczne “rollupy” z Pixel Heaven – to mam dobrą wiadomość. Dołożyłem dzisiaj drugą galerię (galerie są na dole głównej strony).
    Są w niej wycięte z tego “rollupa” właśnie grafiki, autorem jest ‘JoBBo’ (Andre Siegel).
    “Było z czego” wyciąć, wynikowe pliki mają rozdzielczość 2305 x 1440 pikseli.
    To oczywiście z przeznaczeniem na tapetę na blat. Jeśli chodzi o wykorzystanie typu wydrukować i publicznie gdzieś to wozić to trzeba spytać autora.

Widok 4 wpisów - 1 z 4 (of 4 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.