MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Oprogramowanie E-UAE problem z adfami

Widok 7 wpisów - 1 z 7 (of 7 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #382
    faziorfazior
    Participant

    Zmiana dyskietek w UAE na powerbooku. Ratunku nie wiem jak wsadzic adfa. magiczna kombinacja ctrl+alt+f1 nie działa.

    #1999
    AvatarNorbert
    Participant
    Zmiana dyskietek w UAE na powerbooku. Ratunku nie wiem jak wsadzic adfa. magiczna kombinacja ctrl+alt+f1 nie działa.

    Sprobuj F11+F1.
    W ostatecznosci możesz użyć programu uaectrl czy uae-control juz w emulatorze lub skorzystać z portu arexxa jaki udostępnia euae

    ps.
    wlaczyłes stacje w konfigu euae ?

    #2000
    faziorfazior
    Participant
    wlaczyłes stacje w konfigu euae ?

    włączyłem. f11+f1 też nie działa

    #2001
    AvatarNorbert
    Participant
    wlaczyłes stacje w konfigu euae ?

    włączyłem. f11+f1 też nie działa

    Sprawdz czy klawisze są poprawnie rozpoznawane.
    Mozna to sprawdzic w ustawieniach stosu USB lub w ustawieniach Ambienta (hotkey)

    ps.
    jaka to wersje euae ?

    #2002
    faziorfazior
    Participant
    Sprawdz czy klawisze są poprawnie rozpoznawane.
    Mozna to sprawdzic w ustawieniach stosu USB lub w ustawieniach Ambienta (hotkey)

    ps.
    jaka to wersje euae ?

    Okiej. Za radą widelca postawiłem sobie od nowa mosa 3.4 już bez "francuskiego g..na":). alt+ctr+f1 działa. Wyskakuje mi requester, wskazuje plik adf i kiła mogiła, wisi sobie /ten requester/ nie da się nacisnąć ok, nie da się go wyłączyć, nie da się zrobić nic. E-UAE to ta beta z jitem.

    #2003
    Avatarrzookol
    Participant

    uruchom euae z parametrem -0 sciezka do adfa, ustaw cache=0, skorzystaj z whdownload i nie baw sie w adfy 🙂

    #2004
    faziorfazior
    Participant
    uruchom euae z parametrem -0 sciezka do adfa, ustaw cache=0, skorzystaj z whdownload i nie baw sie w adfy 🙂

    Spoko, tak troche dookola zrobilem sobie system za pomoca bezjitowego uae i moge sie bawic teraz tym nowym wynalazkiem:)

Widok 7 wpisów - 1 z 7 (of 7 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.