MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Oprogramowanie E-UAE Instalacja WB 3.0 i 3.1 się wiesza

Widok 8 wpisów - 1 z 8 (of 8 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #260
    AvatarJenot
    Participant

    No właśnie – standardowa konfiguracja a1200-hires z dodanym filesystemem (nie hardfile), zawias na drugiej dyskietce (Workbench). Wiesza się okno razem z ambientem, obciażenie proca 100%. Gierki i dema z adf’ów działają OK, WB z dyskietki też się uruchamia i oczywiście widzi zamontowany katalog jako System: a, i nieistotne czy uruchamiam w okienku czy fullscreen. Gdzie szukać przyczyny? Może ktoś już coś takiego przerabiał?

    #1241
    Avatarnorbi
    Participant

    Mam rozumieć że próbujesz zainstalować WB na dysku (katalog w mosie).
    Czy druga dyskietka jest sprawna?
    Co pokazuje snoopdos (po stronie euae)?

    #1242
    AvatarJenot
    Participant
    Mam rozumieć że próbujesz zainstalować WB na dysku (katalog w mosie).
    Czy druga dyskietka jest sprawna?
    Co pokazuje snoopdos (po stronie euae)?

    Tak, WB w katalogu na dysku (nie chce mi się bawić w hardfile), wpis filesystem2 w konfigu e-uae
    Druga dyskietka sprawna (to znaczy obraz) – już z niego korzystałem wcześniej i działał, to samo dzieje się z 3.0 i 3.1 tylko na innych plikach jest zawias. Wygląda to tak, jakby kopiowanie zwalniało a potem się zatrzymuje.
    Snoopdosa uruchomię wieczorem i sprawdzę czy coś pokazuje.
    W ostatecznościi zainstaluję wb na uae na maku i przerzucę katalog. Ale chciałbym wiedzieć co się dzieje.

    #1243
    Avatarnorbi
    Participant

    Z tą instalacją na maku to sobie daruj.
    podmontuj adf pod mosem jako wirtualne dyskietki i poprzegrywaj ich zawartość do właściwego katalogu (dla euae)
    Ot, całą instalacja WB.

    #1244
    recedentrecedent
    Participant

    A wiesz, że miałem podobny problem? Myślałem że może adfy "trzaśnięte" i w końcu zrezygnowałem z pomysłu, ale tak mniej więcej to u mnie wyglądało.

    #1245
    Avatarnorbi
    Participant

    Aż spróbuje tej instalki.
    Czyżby błąd euae ?

    #1246
    AvatarJenot
    Participant
    A wiesz, że miałem podobny problem? Myślałem że może adfy "trzaśnięte" i w końcu zrezygnowałem z pomysłu, ale tak mniej więcej to u mnie wyglądało.

    Właśnie się instaluje na FS-UAE na maku. Zobaczymy co z tego wyjdzie. ADFy dobre bo instalacja właśnie się skończyła.
    No, to hardfile zrobiony na maku, zainstalowany WB3.1, działa idealnie na mosie. Żadnych problemów. Wreszcie bezstresowo mogę pograć w UFO zainstalowane na HD.
    Bo klasyk powędrował po amiparty do rodziców (brak miejsca) i czeka na następną imprezę 😉

    #1247
    AvatarNorbert
    Participant

    Instalacja WB3.1 "wywalala" sie jesli katalog to emulowany dysk.
    Przypuszczalnie program INSTALLER cos "miesza" przy kopiowaniu bo sama komenda COPY przenosi pliki bez problemu.
    Jesli emulowany dysk jest plikopartycją, instalacja WB na e-uae (MOS) przebiega bez zastrzezeń.

Widok 8 wpisów - 1 z 8 (of 8 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.