MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Oprogramowanie DigiBooster 3 – gdzie można kupić ?

Widok 6 wpisów - 1 z 6 (of 6 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #216
    gilbangilban
    Participant

    Witam. Chciałem się zapytać. Gdzie można kupić Digibooster 3 pod Morphos’a ? Jest wersja demo, fajnie działa, tylko że nie można nic zapisać. Kiedyś miałem na Amigę wersję 1.x, ale tego raczej pod Mosem nie uruchomię. Protrackera i podobnych programów na mosa też nie znalazłem. Jedynie jest ten Digibooster 3 demo i nic więcej.

    A cha i jaka cena będzie do domowego użytku – niezarobkowego ?

    Dziękuję.

    #928
    Avatarkrashan
    Participant

    Na razie nigdzie nie można kupić, bo jeszcze się nie ukazała. Wyszło tylko demo, czy raczej preview. Drugie takie demo, znacznie bardziej zaawansowane, ukaże się w tym miesiącu, albo w styczniu. Wersja pełna, jak wszystko dobrze pójdzie, w pierwszej połowie przyszłego roku.

    Na MorphOS-ie da się po małych manewrach odpalić DigiBoostera Pro 2.21. Jest też port MilkyTrackera.

    Co do ceny wypowiedzieć się nie mogę, bo o tym zadecyduje wydawca, czyli APC&TCP.

    #929
    gilbangilban
    Participant

    Dziękuję bardzo. Mam jeszcze pytanie, czy jest szansa aby program był również po polsku ?

    #930
    Avatarkrashan
    Participant
    Dziękuję bardzo. Mam jeszcze pytanie, czy jest szansa aby program był również po polsku ?

    Tak, DigiBooster 3 jest całkowicie zlokalizowany. Tłumaczenie tekstów GUI programu, oraz instrukcji może jednak zająć trochę czasu. Samych tekstów GUI jest w tej chwili ponad 400, dokumentacja liczy sobie na dziś około 100 kB tekstu.

    #931
    EnderEnder
    Participant

    No to czekamy.

    #932
    Avatarkrashan
    Participant
    No to czekamy.

    Na stronie digibooster.eu dałem trochę screenshotów najnowszej bety i listę nowych cech programu. Niestety mimo że wersja beta 22 dla MorphOS-a jest już gotowa, musi poczekać na złożenie archiwów dla AmigaOS 3 i 4.

Widok 6 wpisów - 1 z 6 (of 6 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.