MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Oprogramowanie Digibooster 3 czy jeszcze będzie ?

Widok 8 wpisów - 1 z 8 (of 8 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #296
    gilbangilban
    Participant

    Ja mam pytanie, czy w końcu powstanie Digibooster 3 pod Mosa, czy projekt już umarł. Jeżeli umarł, lub jeżeli jeszcze nie, a zostanie ukończony za kilka lat, cz\y mógł bym prosić autora o odblokowanie zapisu w wersji demo, która jest (3.22). Do zabawy w zupełności wystarcza, ale co z tego jak swoich wypocin nie można zapisać. To w tym układzie zabawa staje się nieopłacalna.

    #1409
    Avatarkrashan
    Participant
    Czy mógł bym prosić autora o odblokowanie zapisu w wersji demo, która jest (3.22).

    Na napisanie DigiBoostera 3 mam podpisaną umowę z APC&TCP, która to firma posiada prawa do nazwy, kodu źródłowego poprzednich wersji i tak dalej. Samodzielne wypuszczenie przeze mnie odblokowanej wersji byłoby naruszeniem warunków umowy, więc nie wchodzi w grę.

    #1410
    Avatarsand
    Participant

    A coś wiadomo o końcu pracy nad digiboosterem ? Jakieś terminy ?

    #1411
    Avatarkrashan
    Participant
    A coś wiadomo o końcu pracy nad digiboosterem ? Jakieś terminy ?

    Nic. Koszty życia rosną i prace bardziej zarobkowe mają absolutny priorytet. Nie wykluczam przerwania prac na termin nieokreślony.

    #1412
    kjbkjb
    Participant

    Czyli pozwolę sobie wywnioskować, że praca nad DB3 kokosów nie przynosi, co nie dziwi przy tak małym rynku :/

    Muzykiem nie jestem, ale DB3 zakupię bo lubię odsłuchiwać moduły pod trackerem, obadać użyte sample itd.

    Mam jedno pytanie w tym temacie – na Amidze 1200 podłączałem sampler i bawiłem się audiomasterem4, protrackerem itd. Jak wygląda pod MOSem obsługa wejścia dźwięku? Musi być Sound Blaster 5.1 albo inne karty, np. wbudowane w maki, lub pod USB ?

    Albo jeśli nie, to czy są w planach jakieś sterowniki w nowszych wersjach MOSa, albo bounty czy cuś?

    #1413
    Avatarkrashan
    Participant
    Czyli pozwolę sobie wywnioskować, że praca nad DB3 kokosów nie przynosi,

    Ewentualne kokosy będą dopiero gdy program pójdzie do sprzedaży. Jak do tej pory praca nad DB3 nie przyniosła ani złotówki… Może po prostu projekt trochę przekracza moje możliwości i dlatego się tak wlecze.

    #1415
    pamperspampers
    Participant
    Może po prostu projekt trochę przekracza moje możliwości i dlatego się tak wlecze.

    E tam, czysta kokieteria. Zarzuć bezsensowne imo projekty typu Crazy Crane i czas się znajdzie. Umiejętności masz wystarczające, nie raz to udowodniłeś.

    #1423
    Avatarsand
    Participant
    Może po prostu projekt trochę przekracza moje możliwości i dlatego się tak wlecze.

    Bez przesady, to nie przerost możliwości, samotna praca nad dużym projektem jest trudna. Poczekamy !

Widok 8 wpisów - 1 z 8 (of 8 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.