MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Klub dyskusyjny co lepsze Mac os X czy Morphos czyli Amisowa rodzina

Widok 5 wpisów - 16 z 20 (of 20 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #1496
    Avatarwojox
    Participant
    W MOSie brak mi "kilera" do zatkanych programów a zdarzają się.

    Otwórz okienko shella, wpisz ikill. Kursor myszy zmieni się w krzyżyk, kliknij nim w okno zawieszonego programu.

    Krashan a dałoby się zrobić ikonkę na pulpit z piracką flagą (czarną), po przeciągnięciu na zatkany program robiłaby to co trza pisać w shelu ? W końcu MorphOS to okienkowo-ikonkowy system. Ja już trochę za stary na shela…
    Ale dzięki, zawsze coś nowego…

    #1501
    Avatarkrashan
    Participant
    Otwórz okienko shella, wpisz ikill. Kursor myszy zmieni się w krzyżyk, kliknij nim w okno zawieszonego programu.

    Krashan a dałoby się zrobić ikonkę na pulpit z piracką flagą (czarną), po przeciągnięciu na zatkany program robiłaby to co trza pisać w shelu ? W końcu MorphOS to okienkowo-ikonkowy system. Ja już trochę za stary na shela…
    Ale dzięki, zawsze coś nowego…

    Dorób ikonkę do iKilla. Program jest w MOSSYS:C. Możesz wtedy program dodać do panela w Ambiencie. Wtedy, gdy klikniesz pojawia się krzyżyk… Dalej wiadomo.

    #1503
    AvatarNorbert
    Participant

    Zawsze mozesz sobie dodac skrot klawiszowy do ikill np. CTRL+ALT+DELETE

    #1504
    bilbobilbo
    Participant
    Na moim PMG4 1000 MorphOS botuje się jako pierwszy, żeby zabotować OS X 10.4.11 muszę przytrzymać alt. Docelowo zainstaluję OpenSuse 11.1 jak rozwiążę problem dysku sata lub bootowania (menu).
    Czasami korzystam z OS X na PPC, ściągam jakieś darmowe pakiety oprogramowania, powiem szczerze że bardzo ciężko coś zdybać na maca PPC.
    Mam prośbę do wszystkich forumowiczów MorphOSa, bądźmy życzliwsi dla wszystkich, szkoda tracić czasu na animozje jak to ma miejsce czasami na ppa.

    W MOSie brak mi "kilera" do zatkanych programów a zdarzają się. OWB po zapisaniu strony startowej nie uruchamia jej…

    wojox mozna kontakt na priv [email protected]

    #1506
    Avatarwojox
    Participant

    wojox mozna kontakt na priv [email protected]—-Żadna tajemnica Wojox gg 5505014, tylko muszę zainstalować dla Mosa kwakwa…
    email [email protected]

Widok 5 wpisów - 16 z 20 (of 20 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.