MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Klub dyskusyjny Amizaduszki – czy i kiedy?

Widok 15 wpisów - 1 z 15 (of 17 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #188
    Avatarkrashan
    Participant

    Jako że potencjalny organizator, czyli Wali, loguje się tu od czasu do czasu, takie właśnie chciałbym zadać pytanie. 22 października w Lublinie jest impreza Oldschool Computer Party z dużą domieszką mosistów , a ja ze względów na limity finansowe muszę wybrać jedno spotkanie tej jesieni… Do wyboru nie mam jednak pełnych danych… Bo jeżeli Amizaduszek nie będzie, to decyzja jest prosta.

    #773
    Avatarwali7
    Participant

    Jako potencjalny (a mam nadzieję, że nie tylko) organizator odpowiem, że Amizaduszki będą. Jeśli chodzi o termin, to z uwagi na spotkanie w Lublinie, chciałbym odsunąć te dwie imprezy o podobnym targecie możliwie daleko czasowo.
    Czyli październik odpada, zostaje listopad. Tu możemy rozważyć jedną z dwóch sobót tj.19 lub 26 listopada (12 to wypada długi weekend).
    Proszę o ew. sugestie od potencjalnych (a mam nadzieję, że nie tylko) uczestników.

    PS. Niestety, obecnie jestem zawalony kilkoma nie mogącymi czekać sprawami, stąd moje niezbyt częste logowania i jeszcze rzadsze odpowiedzi. Ale za 2-3 tygodnie powinienem mieć znacznie więcej czasu.
    PS2. Wszystkich chętnych zapraszam na imprezę Amizaduszki 2011. Listopadową……

    #777
    waldiamigawaldiamiga
    Participant
    PS2. Wszystkich chętnych zapraszam na imprezę Amizaduszki 2011. Listopadową……

    Ja pewnie się zjawie, dawno nie byłem na amigowej imprezce. Może do tego czasu pojawi się MorphOS 3.0 więc przytargam PowerBooka.

    #790
    Avatarkrashan
    Participant
    Tu możemy rozważyć jedną z dwóch sobót tj.19 lub 26 listopada

    Mi bardziej wydaje się pasować 26 listopada. Chociaż nie ukrywam, że przekonanie żony do dwóch imprez w odstępie miesiąca nie będzie rzeczą łatwą… Na razie szanse widzę pięćdziesięcioprocentowe…

    #791
    pamperspampers
    Participant

    Kurde, czas podróży PKP 7:57 – do Essen miałem szybciej więc niestety raczej odpadam. Zresztą powinien to być dla mnie gorący okres (przeprowadzka do swojego domku, mam nadzieję..)

    #792
    AvatarGość
    Participant
    Kurde, czas podróży PKP 7:57 – do Essen miałem szybciej więc niestety raczej odpadam. Zresztą powinien to być dla mnie gorący okres (przeprowadzka do swojego domku, mam nadzieję..)

    To zawsze mistrzu mozesz przyjechać do Lublina na 22 października 🙂

    #793
    AvatarGość
    Participant
    Tu możemy rozważyć jedną z dwóch sobót tj.19 lub 26 listopada

    No bardziej pasuje mi też 26 listopada

    #821
    Avatarwali7
    Participant

    Właśnie siedzimy sobie z Rafałem, drugą herbatę pijemy… i myślimy nad terminem Amizaduszek 2011.
    Wyniki naszej dyskusji – wkrótce…. po ciszy wyborczej 😉

    #824
    Avatarkrashan
    Participant
    Wyniki naszej dyskusji – wkrótce…. po ciszy wyborczej 😉

    Już po ciszy i zapewne po herbacie. Jak wyniki narad?

    #829
    AvatarGość
    Participant
    Właśnie siedzimy sobie z Rafałem, drugą herbatę pijemy… i myślimy nad terminem Amizaduszek 2011.
    Wyniki naszej dyskusji – wkrótce…. po ciszy wyborczej 😉

    Czekamy czekamy
    Kurcze moje szanse pojawienia się w krakowie drastycznie spadają bardzo bardzo nie dobrze :((((

    #830
    recedentrecedent
    Participant
    Właśnie siedzimy sobie z Rafałem, drugą herbatę pijemy… i myślimy nad terminem Amizaduszek 2011.
    Wyniki naszej dyskusji – wkrótce…. po ciszy wyborczej 😉

    …i tyle o nich słyszeli, bo w herbacie były halucynogeny. Ostatni raz widziano Rafała i wali’ego7 gdy trzymając się za ręce i rycząc na dwa głosy "so the world may know" w deathmetalowej aranżacji przeskakiwali ogrodzenie wojskowego lotniska w Balicach.

    #831
    Avatarwali7
    Participant

    26 listopada, ale termin wciąż niepotwierdzony- muszę mieć pewność że sala będzie dostępna tego dnia. W tym tygodniu już mam znacznie więcej luzu, to i znajdę czas aby to załatwić.

    Wyniki naszej dyskusji – wkrótce…. po ciszy wyborczej 😉

    Już po ciszy i zapewne po herbacie. Jak wyniki narad?

    #832
    Avatarkrashan
    Participant
    26 listopada, ale termin wciąż niepotwierdzony- muszę mieć pewność że sala będzie dostępna tego dnia.

    Tak, tak, tak!

    #850
    Avatarkrashan
    Participant
    26 listopada, ale termin wciąż niepotwierdzony- muszę mieć pewność że sala będzie dostępna tego dnia.

    Czy coś się zmieniło w kwestii potwierdzenia?

    #872
    waldiamigawaldiamiga
    Participant
    26 listopada, ale termin wciąż niepotwierdzony- muszę mieć pewność że sala będzie dostępna tego dnia. W tym tygodniu już mam znacznie więcej luzu, to i znajdę czas aby to załatwić.

    I jak. Sala będzie wolna i AmiZaduszki się odbędą 26-ego ?

Widok 15 wpisów - 1 z 15 (of 17 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.