MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Oprogramowanie AmiNetRadio – co zrobić z Playcount?

Widok 5 wpisów - 1 z 5 (of 5 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #166
    kjbkjb
    Participant

    Wrzucam do playlisty pliki, kolejność ich jest taka że mam np. 3 albumy jeden po drugim i jest OK.

    Puszczam utwór ze środka listy i wtedy wartość Playcount zwiększa się o 1, co powoduje że utwór wędruje na samą górę playlisty.

    Jak to wyłączyć?

    #593
    widelecwidelec
    Keymaster

    Najprawdopodobniej wystarczy, że klikniesz np. na "Name" na górze listy. Powinno posortować według nazw, a nie wielkości playcount.

    #594
    kjbkjb
    Participant
    Najprawdopodobniej wystarczy, że klikniesz np. na "Name" na górze listy. Powinno posortować według nazw, a nie wielkości playcount.

    Nie działa, nawet gdyby to kolejność utworów na playliście również by się wymieszała, miałbym wtedy:

    01. The Ecstacy of gold
    01. Fuel
    01. Battery
    01. Ain’t my bitch

    itd….

    edit—-

    SongPlayer Rulez! Chyba przy nim zostanę 🙂

    eeee, w song playerze nie działa mi przewijanie utworu (na pasku nie działa, na przycisku "krok do przodu" działa)

    #595
    widelecwidelec
    Keymaster
    Nie działa, nawet gdyby to kolejność utworów na playliście również by się wymieszała, miałbym wtedy:

    01. The Ecstacy of gold
    01. Fuel
    01. Battery
    01. Ain’t my bitch

    itd….

    Czy to przypadkiem nie jest, playlista "Top 100" albo "Recent 7"? Te rządzą się trochę innymi prawami. A jeśli chcesz sortować wg. albumu to kliknij na "Album" na belce tytułowej listy.

    #596
    kjbkjb
    Participant
    Czy to przypadkiem nie jest, playlista "Top 100" albo "Recent 7"? Te rządzą się trochę innymi prawami. A jeśli chcesz sortować wg. albumu to kliknij na "Album" na belce tytułowej listy.

    Dokładnie to była top100. Przełączyłem na playlistę "MediaLibrary" i posortowałem w/g "Date Added", teraz mam tak jak chciałem – dzięki!

    edit—-

    Mam ładnie poukładane na playliście, ale odtwarza mi nie pokolei 🙁

    edit—-

    dałem "synchronize" i wyłączyłem tryb 123, teraz OK 🙂

Widok 5 wpisów - 1 z 5 (of 5 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.