MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

BlackJack 0.4.68 czerwca 2011

Co by nie mówić o Hollywood, pakiet ten zaktywizował programistycznie osoby, które nigdy nie sięgnęłyby po języki programowania takie jak C czy AmigaE. Jedną z takich osób jest Bernhard Murmann, który w Hollywood napisał komputerową wersję znanej karcianej gry hazardowej blackjack, czyli kasynowej wersji prostej gry „w oko”. Jeżeli chodzi o wykonanie gry, to pozostaje ono w stanach średnich klasy „hollywoodzkiej”, czyli szału nie ma, ale można popatrzeć bez obrzydzenia. Grę można pobrać z MorphOS Files.

Zamieszczone przez: admin, 3 komentarze

Komentarze:

 • recedent

  Wersji z MorphOS Files brakuje żywotnych plików w środku (a w szczególności – wykonywalnego). Grałem w wersję z Aminetu – hmm… Ta gra mogłaby być wykonana znacznie lepiej. Co więcej – nie można przegrać. Udało mi się dojść do stanu gotówki -5000$ i… gramy dalej? Dziwne, ale może takie było założenie?

 • krashan
  Wersji z MorphOS Files brakuje żywotnych plików w środku (a w szczególności – wykonywalnego).

  Ehm… No tak, LhA nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać . Już jest w porządku. Co do samej gry natomiast, ja nie grałem zbyt długo, bo blackjack to gra prymitywna, nawet w porównaniu do innych gier hazardowych, np. pokera. A i tak wolę brydża, no ale tu już hazardu niewiele, a trzeba pomyśleć.

 • kjb

  Też z nudów zacząłem specjalnie przegrywać i doszedłem do -1500 po czym wyłączyłem grę. Bez sensu.

 • Dodaj komentarz