MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Wakacyjne granie.27 lipca 2022

Wakacje w pełni, co nie sprzyja tworzeniu oprogramowania. Jednakże coś tam się pojawia, szczególnie gdybyśmy sobie chcieli pograć.
I tak:

Widelec przygotował nową wersję swojej gry logicznej o nazwie Kulki w wersji 1.1. Celem jest usunięcie elementów umieszczonych na polu 9 x 9 poprzez zbudowanie linii z co najmniej 5 takich samych elementów. Po ruchu, który nie kończy się znikaniem elementów, 3 nowe elementy umieszczane są w losowych pozycjach. Gra terenowa kończy się, gdy nie ma wolnych miejsc na planszy.

Bruno ‘BeWorld’ Peloille właśnie wypuścił nową wersję swojego portu Hode 0.2.9, przepisanego silnika słynnej gry Heart of Darkness wyprodukowanej przez Amazing Studio.

Gra potrzebuje ostatniej wersji bibliotek SDL2. W archiwum została dołączona wersja demo gry.


Cowcat wydał port GemRB 0.8.8, oparty na ostatniej wersji silnika Infinity firmy Bioware dla gier Baldur’s Gates 1 i 2, a także gier Icewind Dale 2 (wersje rozszerzone nie są obsługiwane!)


Wspomniany wcześniej BeWorld zrealizował nową wersję swojego portu Woof! w wersji 10.1.0, opartego na źródłach portu MBF (Marine’s Best Friend) Lee Killougha skierowanego do nowoczesnych systemów
. 

 

 

Zamieszczone przez: waldiamiga, 0 komentarzy

Dodaj komentarz