MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Synergy Server dla MorphOSa – bounty21 września 2014

Portal World Association of MorphOS Users zainicjował bounty dla serwera Synergy dla MorphOSa. Ta aplikacja pojawiła się w systemie od wersji 3.6 i pozwala na bezproblemowe sterowanie klawiaturą oraz myszką z systemów Windows oraz OSX wyposażonych w serwer aplikacji Synergy. W wersji dla MorphOS Synergy występowało do tej pory tylko jako klient. Celem bounty jest zebranie sumy 300 euro a wykonania tego programu podejmie się Jacek ‘Jaca’ Piszczek. Dotacje za pomocą systemu PayPal można wpłacać na stronie WArMUp. Gdy bounty zostanie wykonane, program zostanie dodany do nowej wersji systemu MorphOS a każdy wpłacający na bounty otrzyma go odpowiednio wcześniej.

Zamieszczone przez: pampers, 5 komentarzy

Komentarze:

 • EnderEnder

  Czy to oznacza, że poszerzy się lista obsługiwanego sprzętu, bo nie bardzo kumam co to jest za funkcja?

 • pamperspampers Autor wpisu

  Synergy to program, który udostępnia korzystanie z klawiatury i myszki na innym komputerze, wyposażonym w klienta programu Synergy. Dla MorphOSa istnieje tylko klient co oznacza, że komputerem udostępniającym mógł być tylko pecet z Windowsem lub komputer z OSX. Gdy powstanie serwer Synergy, MorphOS będzie mógł być sprzętem udostępniającym klawiaturę i myszkę (nie tylko korzystającym), dodatkowo będzie można w ten sposób połączyć ze sobą 2 maszyny z MorphOSem. Mam nadzieję, że nie zagmatwałem jeszcze bardziej 😉

  Zobacz jak to działa.

 • pamperspampers Autor wpisu

  Ender:
  Zgadnij ;)Muszę po wypłacie coś wysupłać.

  Trzymaj na inne bounty, suma już została zebrana 🙂

 • Avatarzbysiuk

  Wpłaciłem odrobinę, program się przyda. Kiedyś nawet pisałem do Jacy w tej sprawie (jakieś 2 m-ce temu), odpowiedział że nie wyklucza i… stało śię.

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.