MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

RadioScript 1.04 kwietnia 2014

Po kilku latach niebytu program RadioScript pojawił się ponownie na MorphOS Files, w nowej wersji 1.0. Przypomnijmy, jest to GUI dla MPlayera, którego głównym zadaniem jest obsługa strumieni audio/video w różnych formatach. Trzeba przyznać, że zmiany nie są kosmetyczne. Została przepisana większa cześć, a najważniejszą różnicą w porównaniu do poprzedniej wersji jest dodanie funkcji „Scan”. Rozwiazanie pozwala na aktualizację bazy adresowej w czasie rzeczywistym i razem z prostym interfejsem stanowi o atutach tej małej aplikacji. Dodatkowo likwidacji uległa znaczna część opcji, co poprawiło ergonomię i czytelność.

Zamieszczone przez: admin, 2 komentarze

Komentarze:

 • AvatarMDW

  Całkiem zgrabnie jest to napisane i wykombinowane. Sprawdziłem Radio Maryja – działa. 🙂

 • Avatarzbysiuk
  Całkiem zgrabnie jest to napisane i wykombinowane. Sprawdziłem Radio Maryja – działa. 🙂

  Chciałem nawet, żeby program startował w ten sposób, aby każdy mógł usłyszeć głos Ojca Dyrektora, ale odwiedziono mnie od tej myśli…..
  Niestety niektóre strumienie .asf się nie zamykają i blokują AHI a w skrajnych przypadkach wieszają wszystko. Wina nie leży po stronie skryptu, jest raczej spowodowana różnorodnością samego formatu i MPlayera, który nie zawsze z tym sobie radzi (jak sądzę).

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.