MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

PassPocket 1.110 listopada 2021

PassPocket to menedżer haseł dla MorphOS. Przechowuje wszystkie twoje inne nazwy użytkowników, hasła i powiązane adresy stron internetowych w jednej bazie danych, zaszyfrowane jednym hasłem głównym.

– Obsługuje do dziewięciu różnych baz danych, dzięki czemu każdy członek rodziny może mieć własne lub możesz mieć jeden do pracy i jeden do użytku osobistego. Wystarczy wpisać odpowiednie hasło główne, a PassPocket otworzy odpowiednią bazę danych.

– Bazy danych są szyfrowane algorytmem szyfrowania Twofish przy użyciu master hasła do 16 znaków (128 bitów).

– Bazy danych mogą zawierać nieograniczoną liczbę wpisów. Oprócz użytkownika imię i nazwisko, hasło i adres strony internetowej, możesz wpisać krótkie notatki dotyczące do serwisu.
– Jest całkowicie zintegrowany z systemem operacyjnym, więc będzie z nim współpracować dowolny program. – Zapewniony jest bezpieczny generator haseł, aby łatwo tworzyć niekończące się seria losowych haseł, jeśli znudzi ci się wymyślanie własnych. ten generator można skonfigurować zgodnie z wymaganiami hasła każdego z nich inna strona internetowa.

– Bazy danych mogą być eksportowane i importowane z wartości oddzielonych przecinkami (CSV) pliki w formacie używanym przez menedżera haseł KeePass o otwartym kodzie źródłowym. Ten umożliwia synchronizację baz danych z menedżerami haseł na innych platformy takie jak Windows.

– Bazy danych mogą być automatycznie archiwizowane po zapisaniu, nawet na innym urządzenie do przechowywania dla maksymalnego bezpieczeństwa. o Bazy danych można wydrukować w celu stworzenia wydruku.

– Bazy danych mogą zostać automatycznie zamknięte po okresie nieużywania, aby zapobiec nieautoryzowane użycie.

– Jest zlokalizowane, więc może być przystosowane do używania języków innych niż angielski. Obecnie dostępna jest obsługa języka niemieckiego.
Program można pobrać z MorphOS-Storage.

Zamieszczone przez: waldiamiga, 0 komentarzy

Dodaj komentarz