MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

OWB 1.1321 lipca 2011

Fabien Coeurjoly przyzwyczaił nas już do regularnych aktualizacji przeglądarki OWB jego autorstwa. Tym razem po niespełna pięciu miesiącach od wydania wersji 1.12 możemy cieszyć się nową wersją 1.13. Najważniejsze zmiany to: synchronizacja kodu z najnowszą wersją WebKita z lipca tego roku, aktualizacja OpenSSL do wersji 1.0.0d, nowy pakiet certyfikatów SSL, dodanie obsługi biblioteki spellchecker.library, scrollowanie środkowym przyciskiem myszy, tryb pełnoekranowy (uruchamiany przyciskiem F11). Wprowadzono możliwość wyłączenia kompresji obrazu (stosowanej przez niektórych operatorów komórkowych) przy korzystaniu z mobilnego internetu. Lista pozostałych zmian i poprawek dostępna jest w dokumentacji programu. Nową wersję można pobrać ze strony autora, albo nieco szybciej z MorphOS Files.

Zamieszczone przez: admin, 6 komentarzy

Komentarze:

 • Avatarpampers

  Szacun i to jaki, szczególnie za tą likwidację kompresji dla osób używających mobilnego internetu, Fab twierdzi że jestem jedyną osobą która z tego korzysta ale jak widać nawet dla jednej osoby wrzucił taką opcję

 • Avatarpampers
  Ja czekam na blokowanie ciastek. Molestuję autora i niedługo będzie.

  Moje molestowanie o autouzupełnianie form spełzło na razie na liście TO DO w readme, zawsze to jakiś postęp 😉

 • AvatarMDW

  Ja pobrałem z MorphOS Files i sobie chwalę. 🙂

  Co tu o OWB pisać… jakie OWB jest, każdy widzi. W życiu bym nie pomyślał, że będziemy mieć natywną, stabilną przeglądarkę z WebKitem z lipca 2011 roku. 🙂 Dla mnie to cud.

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.