MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Klub dyskusyjny Nowy wygląd strony

Widok 15 wpisów - 1 z 15 (of 16 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #153
    Avatarkrashan
    Participant

    W końcu udało się nam doprowadzić stronę w nowym wyglądzie (zaprojektowanym przez pampersa, oprogramowanym przeze mnie) do prawie pełnego działania. Brakujące podstrony i funkcje będziemy dodawać sukcesywnie. Stara wersja, jako nieźle wyglądająca na smartfonach i innych urządzeniach mobilnych o małych ekranach, jest dostępna pod adresem m.morphos.pl i można z niej korzystać równolegle (obie wersje pracują na tej samej bazie, więc to jest po prostu jeden portal z dwoma różnymi wyglądami). Uwagi można zgłaszać w tym wątku, proszę tylko wziąć pod uwagę, że nie wszystko da się zrobić w 5 minut .

    #506
    recedentrecedent
    Participant

    Nie działa mi link do forum z górnej belki. To normalne?

    P.S. W ogóle żaden link z górnej belki nie chce działać.

    #507
    AvatarGość
    Participant

    Bardzo mi się podoba nowy wygląd strony 😀 Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko na raz. Życzę wytrwałości w budowaniu portalu. Brawo Panowie !!!

    #508
    Avatarkrashan
    Participant
    Nie działa mi link do forum z górnej belki. To normalne?

    Na razie to niestety normalne. Gdyby zadziałał, byłby to chyba pierwszy w historii przykład zadziałania linka, który nigdzie nie prowadzi. Pomału te wszystkie niedziałające linki będę zamieniał w działające…

    #509
    MDWMDW
    Participant

    Nowy wygląd jest taki… inny. Ale podoba mi się. W pełni akceptuję. No i czekam na uruchomienie wszystkich jego funkcjonalności.
    Jest fajnie!

    #510
    Avatarkrashan
    Participant
    No i czekam na uruchomienie wszystkich jego funkcjonalności.

    Wróciły kanały RSS, działa też już link „Strona główna” na belce.

    #511
    pamperspampers
    Participant
    Nowy wygląd jest taki… inny. Ale podoba mi się. W pełni akceptuję. No i czekam na uruchomienie wszystkich jego funkcjonalności.
    Jest fajnie!

    Wygląd miał być taki inny niż wszystko co powstało do tej pory. Czy się udało, to oceniać tylko wam. Czeka nas z Krashanem jeszcze sporo pracy ale powoli wszystko nabiera kształtu. Niedawno była sama zaparkowana domena 😉

    #512
    AvatarRadziN
    Participant
    Wygląd miał być taki inny niż wszystko co powstało do tej pory. Czy się udało, to oceniać tylko wam. Czeka nas z Krashanem jeszcze sporo pracy ale powoli wszystko nabiera kształtu. Niedawno była sama zaparkowana domena 😉

    No jak dla mnie to baja ;] Pampers jest naprawde super!

    #513
    pamperspampers
    Participant
    Wygląd miał być taki inny niż wszystko co powstało do tej pory. Czy się udało, to oceniać tylko wam. Czeka nas z Krashanem jeszcze sporo pracy ale powoli wszystko nabiera kształtu. Niedawno była sama zaparkowana domena 😉

    No jak dla mnie to baja ;] Pampers jest naprawde super!

    E tam postawić parę kresek to nie sztuka. Sztuką było to wszystko zaprogramować.

    #514
    Avatarkrashan
    Participant

    Zrobiłem kilka małych usprawnień. Po pierwsze kod JavaScript w oddzielnych plikach i z parametrem „defer”, przez co strona się szybciej ładuje, a zwłaszcza przeładowuje. Po drugie walidator HTML pokazuje na głównej stronie już tylko 5 błędów, a nie 22… Po trzecie wreszcie i chyba dla użytkowników najważniejsze, przesuwanie newsów na głównej stronie można zatrzymać wjeżdżając wskaźnikiem myszy na newsa. Po zjechaniu rotacja rusza dalej.

    #521
    recedentrecedent
    Participant

    Ehem, to znowu ja. Tym razem też z dziwnym problemem. Na starej stronie (m.morphos.pl) wszystko chodzi mi bez problemu, poza jedną opcją – nie mogę się wylogować. Natomiast na nowej (morphos.pl) nie mogę się zalogować. Weird&Creepy.

    #522
    Avatarkrashan
    Participant
    Na starej stronie (m.morphos.pl) wszystko chodzi mi bez problemu, poza jedną opcją – nie mogę się wylogować. Natomiast na nowej (morphos.pl) nie mogę się zalogować. Weird&Creepy.

    Były zmiany w ciasteczkach. Proponuję wykasować ciasteczka z domen „morphos.pl” i „m.morphos.pl”. Obecnie obie strony używają tego samego ciasteczka z domeną „.morphos.pl”, co ułatwia znacznie używanie strony osobom, które często przełączają się między wersją mobilną i zwykłą.

    #527
    AvatarGość
    Participant

    Nie działa przycisk Facebooka ;<

    #528
    Avatarkrashan
    Participant
    Nie działa przycisk Facebooka ;<

    Owszem, te przyciski się na razie tylko ładnie suwają. Najszybciej nabierze funkcjonalności ten od RSS-ów, bo strumienie są i działają, trzeba je jedynie jakoś tam gustownie pokazać…

    #530
    recedentrecedent
    Participant
    Proponuję wykasować ciasteczka z domen „morphos.pl” i „m.morphos.pl”

    Na wszelki wypadek wykasowałem wszystkie. Pomogło .

Widok 15 wpisów - 1 z 15 (of 16 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.