A nie chodzi czasem o
ten artykuł? Bo osobiście sobie nie przypominam, żebym coś takiego pisał.
Był taki artek…. Nawet ppa wtedy z ta stona współpracowala ja tam pare newsów o mosie wysłalem . Strona nazywała sie osnews.pl lub info albo bardzo podobnie było to w 2006-2007 roku . I poźniej był tam dym po przylazł konrad i mufa i zrobili syf na strone