MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Klub dyskusyjny Natami, dodatek, ale wg. mnie, idea prawdziwej Amigi 68k. Natami, dodatek, ale wg. mnie, idea prawdziwej Amigi 68k.

#607
Sventevith
Participant

MOST już wybrał scieżkę rozwoju i o NATAMI można zapomnieć bo i po co ? MOS to hobbystyczny system starający się w jak największym stopniu jego codzienne używanie koniec i kropka. NATAMI nie umożliwi nic z tych rzeczy, a sam sprzęt może i ciekawy do codziennego użytku nadawać się nie będzie taka sobie ciekawostka.

Obecnie z tego co rozumiem NATAMI będzie potrzebowała procka 68k więc za wiele do zaoferowania w stosunku do klasyka nie ma. Hardware do tego nie będzie miało sterowników do AOS, a soft nowy praktycznie nie wychodzi. Kiedyś było OWB dla 68k nie wiem jak to działało. Ciekawy jestem jaka będzie prędkość działania AROSA 68k vs orginalny AOS. Nie zdziwił bym się jak AROS będzie wolniejszy.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 2056 Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 2056 Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 2056 Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 2056 Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 2056 Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/widelec/domains/morphos.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 2056