MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Klub dyskusyjny Amizaduszki – czy i kiedy? Amizaduszki – czy i kiedy?

#829
AvatarGość
Participant
Właśnie siedzimy sobie z Rafałem, drugą herbatę pijemy… i myślimy nad terminem Amizaduszek 2011.
Wyniki naszej dyskusji – wkrótce…. po ciszy wyborczej 😉

Czekamy czekamy
Kurcze moje szanse pojawienia się w krakowie drastycznie spadają bardzo bardzo nie dobrze :((((