Właśnie siedzimy sobie z Rafałem, drugą herbatę pijemy… i myślimy nad terminem Amizaduszek 2011.
Wyniki naszej dyskusji – wkrótce…. po ciszy wyborczej 😉
Czekamy czekamy
Kurcze moje szanse pojawienia się w krakowie drastycznie spadają bardzo bardzo nie dobrze :((((