MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Wings Remastered – nowe demo!17 lutego 2020Nowa wersja demonstracyjna Wings Remastered dla AmigaOS 4, MorphOS i AROS Jesienią 2015 r. Cinemaware Retro z siedzibą w Niemczech ogłosił wydanie na Systemy NG remake’u Wings pt. „Wings Remastered”.
Pierwsza wersja preview została wydana w listopadzie tego samego roku. Warunkiem ukończenia tytułu jest jednak to, aby wystarczająca liczba klientów złożyła wiążące zamówienie z przedpłatą 55 euro – w szacunkach wspomniano o 300 wymaganych zamówieniach.
Daniel ‘Daytona675x’ Müßer, programista zlecony przez Cinemaware Retro do przygotowania wersji na AmigaNG, wciąż „czasami” pracuje nad projektem. Krótki raport o stanie został opublikowany niespełna rok temu.
W poście na amigans.net ogłasza teraz wydanie nowych wersji demo dla AmigaOS 4, MorphOS i AROS (x86). Programista, twierdzi, że nie otrzymał jeszcze wynagrodzenie za swoją pracę, prosi o cierpliwość. Na pewno ukończy grę, nawet jeśli wystąpią problemy z płatnością.
Zainwestował zbyt wiele pracy w tytuł, aby się teraz poddać. Motywacja jest po prostu dość niska, ponieważ obciążenie pracą jest znacznie większe niż się spodziewano, a on także pracuje nad różnymi innymi projektami.
Wersja demo do pobrania ze strony autora

 

 

Zamieszczone przez: waldiamiga, 0 komentarzy

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.