MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona MorphOS-a na Google+25 grudnia 2012

Christian „tokai” Rosentreter założył na Google+ oficjalny profil systemu MorphOS. Aby zachęcić użytkowników do zostania członkami tej nowej społeczności, został ogłoszony mały konkurs. Aby wziąć udział w losowaniu nagród, trzeba dołączyć do strony MorphOS-a na G+ i umieścić tam przynajmniej jeden post do 24 stycznia 2013. W tej chwili do profilu dołączyły 54 osoby. Pomijając sprawę nagród, profil może być w przyszłości dodatkowym, szybkim źródłem informacji o rozwoju systemu i oprogramowania. Przy okazji wspomnieć można, że na konkurencyjnym portalu społecz­nościowym Facebook istnieje nieoficjalny profil fanów MorphOS-a, zrzeszający 199 osób.

Zamieszczone przez: admin, 3 komentarze

Komentarze:

 • krashan

  Szczerze mówiąc, jeżeli założyciel chciałby zebrać sporą grupę, powinien ufundować licencję systemu, a nie jakieś pudełka… Z drugiej jednak strony, gdyby nagrodą była licencja, to pewnie sporo ludzi by się zarejestrowało tam tylko dla nagrody.

 • MDW

  Właściwie mogliby też na Facebooku coś oficjalnego zrobić. Niezależnie od przekonań jest to lider sieci społecznościowych i obecny jest właściwie wszędzie. To tak jak z GG – żadnych zalet ale co zrobić jak wszyscy tego używali. Taki samonapędzający się mechanizm. 🙂

 • krashan
  Właściwie mogliby też na Facebooku coś oficjalnego zrobić.

  Na Facebooku chyba nie ma komu. Ja już mam dwie fanpages w administracji, to mi wystarczy. Poza tym z teamu prawie nikt nie ma konta na FB, a ci, co mają, są bardzo mało aktywni.

 • Dodaj komentarz