MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Sprzęt Wanted: Radeon na PCI

Widok 10 wpisów - 1 z 10 (of 10 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #185
    recedentrecedent
    Participant

    Mam małą prośbę – czy ktoś z zaglądających tutaj posiada na zbyciu kartę graficzną ATi Radeon na złączu PCI? Jeśli uda mi się ją zdobyć, to jest duża szansa, że stworzymy drugą Efikę-wędrowniczkę (powinno to znacznie rozładować listę chętnych).

    Uwaga, żeby karta zadziałała w Efice musi być 3,3 V (albo uniwersalna).

    #718
    pamperspampers
    Participant

    Jeżeli takowa się nie znajdzie, mogę ją zasponsorować.

    #719
    recedentrecedent
    Participant
    Jeżeli takowa się nie znajdzie, mogę ją zasponsorować.

    pampers – golden sponsor? Liczę na to, że się znajdzie i mam nadzieję, że niedrogo. Im drożej tym mniejszy sens przedsięwzięcia (jeśli kwota naszykowania wędrowniczki zbytnio zbliży się do, lub przekroczy cenę licencji MorphOSa to lepiej do tego celu użyć grx-owego, gotowego do wypożyczenia Miniacza).

    #720
    recedentrecedent
    Participant

    Znalazłem na ebayu w Brytfanii jakieś 9200 na PCI za ok. 150 zeta – ma ktoś doświadczenie z kupnem sprzętu na zagranicznym eBay? Jakieś cła, opłaty i inne pieprzoty trzeba ponieść?

    #725
    AvatarValwit
    Participant
    Znalazłem na ebayu w Brytfanii jakieś 9200 na PCI za ok. 150 zeta – ma ktoś doświadczenie z kupnem sprzętu na zagranicznym eBay? Jakieś cła, opłaty i inne pieprzoty trzeba ponieść?

    placisz za przesyłke. na terenie UE nie ma cła ani innych opłat. Nie gra roli czy wysyłka z Krakowa, Bilbao czy Edynburga.

    #726
    waldiamigawaldiamiga
    Participant

    Na Alleszrocie leży Radek 7000 z 64MB za 70 zł. Jest też R9250 z 128MB za ok. 100pln, obie karty mają dwa wcięcia na złączu więc powinny zadziałać z Efiką.

    #727
    Avatarkrashan
    Participant
    Na Alleszrocie leży Radek 7000 z 64MB za 70 zł. Jest też R9250 z 128MB za ok. 100pln, obie karty mają dwa wcięcia na złączu więc powinny zadziałać z Efiką.

    Jeżeli mówisz o tym Radeonie 9250, to na zdjęciu widać wyrażnie, że ma jedno wcięcie. A Radeon 7000, cóż, zadziałać, zadziała, ale to prawie jak mieć ATI Rage 128 Pro w Macu…

    #728
    waldiamigawaldiamiga
    Participant
    Jeżeli mówisz o tym Radeonie 9250, to na zdjęciu widać wyrażnie, że ma jedno wcięcie. A Radeon 7000, cóż, zadziałać, zadziała, ale to prawie jak mieć ATI Rage 128 Pro w Macu…

    Nie, chodziło mi o TEGO radka. Też za stówkę.

    #729
    Avatarkrashan
    Participant
    Nie, chodziło mi o TEGO radka. Też za stówkę.

    Zwracam honor. Zdjęcie haniebnie skompresowane, ale dwie szpary widać .

    #730
    recedentrecedent
    Participant
    Jest też R9250 z 128MB za ok. 100pln, obie karty mają dwa wcięcia na złączu więc powinny zadziałać z Efiką.

    Dzięki za cynk, zakupiony.

Widok 10 wpisów - 1 z 10 (of 10 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.