MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Dla programistów W czym najlepiej programować dla systemu Morphos

Widok 15 wpisów - 1 z 15 (of 16 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #456
    Avatarkrashan
    Participant

    Trzeba przyznać, że film jest niezłą reklamą MorphOS-a, chociaż reżyser głównie miesza okienkami i odpala kilka staroci (nie licząc OWB). Tak czy inaczej z ekranu pada jasne stwierdzenie, który z amisystemów jest najbardziej zaawansowany: .

    #457
    pamperspampers
    Participant
    Trzeba przyznać, że film jest niezłą reklamą MorphOS-a, chociaż reżyser głównie miesza okienkami i odpala kilka staroci (nie licząc OWB). Tak czy inaczej z ekranu pada jasne stwierdzenie, który z amisystemów jest najbardziej zaawansowany: .

    No i ten zajebisty brytyjski akcent 😉

    #459
    AvatarGość
    Participant

    No fajne video i na spokojnie jest prowadzony opis systemów . Czegoś takiego brakowało no i ten akcent ale dzięki temu można wszystko zrozumieć 😉

    No mógł więcej pokazać z MorphOS-a było by fajniej ale i tak nie jest źle

    #460
    AvatarGość
    Participant

    Poczułem zniesmaczenie… Na tym portalu pojawiają się newsy związane z Amigą, i AmigaOS?!

    #461
    Avatarkrashan
    Participant
    Poczułem zniesmaczenie… Na tym portalu pojawiają się newsy związane z Amigą, i AmigaOS?!

    „Absmak” mówimy teraz towarzyszu T. Szcz., „absmak”. A tym się właśnie różni ten portal od tamtego, że my nie udajemy, że tamtego systemu nie ma. A jak będzie potrzebny boingball do udekorowania jakiegoś newsa, to też damy radę ;-).

    #462
    EnderEnder
    Participant

    Zacny film.

    #463
    pamperspampers
    Participant
    Poczułem zniesmaczenie… Na tym portalu pojawiają się newsy związane z Amigą, i AmigaOS?!

    Kup sobie mentosy i nie marudź.

    #464
    AvatarGość
    Participant
    Poczułem zniesmaczenie… Na tym portalu pojawiają się newsy związane z Amigą, i AmigaOS?!

    Kup sobie mentosy i nie marudź.

    Mamo, mamo, kup mi!

    #465
    Avatarwali7
    Participant

    Całkiem fajny film i rzeczywiście niezła reklama Morphosa. Chociaż programy do pokazania wybrał średnie: dla MOSa nie pokazał ANR, mógł pokazać ShowGirls i zabrakło jakiegokolwiek ekranu z ustawieniami MUI czy systemu (w przypadku OS4 pokazał coś takiego).

    #468
    AvatarGość
    Participant
    Poczułem zniesmaczenie… Na tym portalu pojawiają się newsy związane z Amigą, i AmigaOS?!

    Tu będa podawane pełne newsy i jeżeli dotyczą wszystkich systemów to i wzmianki o nich się pojawią

    #469
    EnderEnder
    Participant
    Poczułem zniesmaczenie… Na tym portalu pojawiają się newsy związane z Amigą, i AmigaOS?!

    Tu będa podawane pełne newsy i jeżeli dotyczą wszystkich systemów to i wzmianki o nich się pojawią

    Mnie przypomniał się teraz fragment filmu "Potwory i spółka". Chodzi o akcję dotyczącą skażenia potwora, który wracał ze straszenia. Może mieliśmy tak zareagować i tak samo jak tego skażonego potraktować autora wiadomości he he.

    #470
    AvatarRadziN
    Participant

    Zacny i cieszy, naprawde dobra reklama dla MOSa. A ta przy okazji co on ma za panel? Jakos nie widzialem by standardowy pozwalal na takie grupowanie ikonek (wysuwanie ich w pionie – nie wiem jak to precyzyjnie okreslic). No chyba ze cos przeoczylem?

    #474
    recedentrecedent
    Participant
    co on ma za panel?

    Coś mi się tłucze po głowie, że to wchodzący w skład Pack Ultimate program PolyNetNG, ale mogę się mylić. Samego Packa nigdy nie używałem, bo jak wychodzi wersja, którą instaluje się na "świeży system" to mój system już dawno nie jest "świeży".

    #475
    AvatarAS
    Participant
    Zacny i cieszy, naprawde dobra reklama dla MOSa. A ta przy okazji co on ma za panel? Jakos nie widzialem by standardowy pozwalal na takie grupowanie ikonek (wysuwanie ich w pionie – nie wiem jak to precyzyjnie okreslic). No chyba ze cos przeoczylem?

    To jest PolyNet NG. Mam taki zainstalowany i działa dość fajnie (można było zobaczyć i potestować na AmiWaWa3). Ale ustawienia na początku trochę trzeba rozpracować, aby się nic nie rozjechało.

    #148
    EnderEnder
    Participant

    Na portalu YouTube.com pojawiło się ciekawe video które w przeciągu 29 minut pokazuje i objaśnia jakie amigowe rozwiązania są dostępne w roku 2011. Jest to ciekawy materiał opisujący po krótce system AmigaOS 4.1, 3.9, Aros a także nasz ulubiony system MorphOS. Autorem tego filmu jest danwood.

Widok 15 wpisów - 1 z 15 (of 16 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.