MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
 • Bounty dla FLAC zakończone, transfer środków na bounty Expose.

  pampers Styczeń 11, 2017 9:13
  Money-Bag-with-Money-PNG-03075-451x470

  W związku z brakiem zainteresowania ze strony programistów na zakończenie bounty dla formatu FLAC, zostało ono zakończone. Zgodnie z sugestiami wpłacających, Grzegorz Kraszewski, który wykonał część prac, otrzymał połowę uzbieranej kwoty w wysokości 1175 zł. Pozostała kwota została dzisiaj przetransferowana na bounty dla Expose, podjęte przez Jacka Piszczka.

  Czytaj dalej...
 • Propozycja bounty dla ‚Expose’

  pampers Styczeń 2, 2017 10:23
  expose-mac-os-x-mountain-lion

  Jacek ‚jacadcaps’ Piszczek zapronował stworzenie bounty dla funkcji typu ‚Expose’, znanej z systemu OSX. Czego możemy spodziewać się w zamian za uzbieranie proponowanej kwoty 1000 euro? Co będzie zawarte: Podgląd wszystkich okien dostępnych na ekranie, okna będą odpowienio pomniejszone co pozwoli na wygodną nawigację pomiędzy nimi Wyświetlanie okna tylko jednego, aktualnie działającego programu Podgląd okienek będzie odbywał się „na żywo” Zintegrowanie funkcji znanych z programu Lucy, do systemu (przeźroczystość). Wymagania i ograniczenia:  Wymagane będzie posiadania conajmniej karty Radeon z chipsetem z rodziny R200, niektóre funkcjonalności mogą wymagać nowszego chipsetu R300. Działanie funkcji będzie dostępne tylko na ekranach z włączonym zaawansowanym wyświelaniem (Enhanced Display) Wymagana będzie karta graficzna, która posiada akcelerację 2D jak i 3D Funkcje z programu Lucy będą miały takie same wymogi jak ten program. Zbiórka pieniędzy nie została jeszcze rozpoczęta. Swoje uwagi, sugestie można składać w tym wątku na forum morph.zone.

  Czytaj dalej...
 • Aktualizacja gier dla MorphOSa

  pampers Luty 6, 2016 11:17
  Misc-Games-icon

  Aktualizacji doczekały się 2 gry dla naszego systemu. Pierwsza to platformówka Sqrxz, do ściągnięcia ze strony autorów. Drugą grą a właściwie uaktualnionym portem gry jest Hexen II: Hammer of Thyrion do pobrania tutaj.

  Czytaj dalej...
 • Chelp – czyli przydatna pomoc

  pampers Styczeń 31, 2016 9:47
  Lua-Logo_128x128

  Petteri ‚jPV’ Valli przygotował bardzo ciekawy skrypt o nazwie Chelp, którego zadaniem jest opisywać każdą funkcję dostępną w katalogu C. Skrypt napisany jest w Lua, jego instalacja jest bardzo prosta (wystarczy użyć załączonego w archiwum instalera). Po instalacji wystarczy wpisać w Shellu Chelp Komenda, żeby otrzymać dokładny jej opis wraz z parametrami. Skrypt można ściągnąć z Aminetu.

  Czytaj dalej...
 • GoogleDrive Handler dla MorphOSa

  pampers Styczeń 30, 2016 8:59
  Google-Drive-icon

  Na Aminecie pojawił się handler GoogleDrive w dedykowanej wersji dla MorphOSa. Pozwala on na używanie swojego dysku Google jako zwykłego dysku pod systemem. Handler działa tylko w trybie odczytu, niemożliwy jest też eksport plików. Aby znieść to ograniczenie należy opłacić licencję w cenie 10 euro. Handler dostępny jest we wczesnej wersji 0.4, do ściągnięcia z Aminetu.

  Czytaj dalej...
 • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS to system lekki, szybki i efektywny godny spadkobierca amigowej tradycji
 • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS jest systemem wolnym od wirusów trojanów i złośliwego oprogramowania
 • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS pracuje na tanim i dostępnym sprzęcie komputerach Apple z procesorami PowerPC

Strona główna Forums Sprzęt VGA + MACMINI błąd : nieobsługiwany format

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, i 2 głosy , a ostatnio aktualizowany był przez bilbo bilbo w dniu 3 lata, 2 miesiące temu.

Widok 3 wpisów - 1 z 3 (of 3 wszystkich)
 • Autor
  Wpisy
 • #5150
  bilbo
  bilbo
  Uczestnik

  Witam

  sprzęt

  MacMini ATI Radeon 9200:

  Model zestawu układów: ATY,RV280
  Typ: Monitor
  Magistrala: AGP
  VRAM (łącznie): 32 MB
  Producent: ATI (0x1002)
  ID urządzenia: 0x5962
  ID korekty: 0x0001
  Korekta ROM: 113-xxxxx-134
  Monitory:
  VGA Display:
  Rozdzielczość: 1280 x 768 @ 60 Hz
  Głębia: 32-bitowy kolor
  Core Image: Oprogramowanie
  Monitor główny: Tak
  Odbicie lustrzane: wył.
  Aktywny: Tak
  Quartz Extreme: Obsługiwany
  Obrót: Obsługiwany

  TV LCD pracujący jako monitor VGA

  gdy uruchomilem komputer to wyświetla się komunikat nieobsługiwany format co tu moźe być zgrane mac os x dobrze współpracuje z TV(Monitorem)

  pozdrawiam

  Piotrek

  #5152
  kjb
  kjb
  Uczestnik

  Ja mam tak z TV LCD:

  1. iBook + OSX – jest obraz.
  2. eMac + OSX – jest obraz.
  4. iBook + MOS – nie ma obrazu.
  4. eMac + MOS – jest obraz.

  Kiedyś podłączałem mini maca pod rzutnik i miałem obraz spod MOSa.

  #5153
  bilbo
  bilbo
  Uczestnik

  przypadkiem rozłączylem prześciówkę DVI-VGA po wlożeniu do gniazda problem zniknął ,po jakim czasie było to samo powtórka rozłączylem i na nowo obraz jest

  pozdrawiam

  piotrek

Widok 3 wpisów - 1 z 3 (of 3 wszystkich)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.