MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Sprzęt Sfajczony Pegaz/ rejestracja mosa

Widok 15 wpisów - 1 z 15 (of 17 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #325
    faziorfazior
    Participant

    Coś koło godziny wstecz odpaliłem swojego pega2 /po 2 latach/ z zarejestrowanym mosem, sprzęt wstał ale natychmiastowo się zawiesił. Spróbowałem raz jeszcze uruchomić kompa i karta procesorowa zaczeła świecić. Zjarał się jeden z układów. Da się przenieść jakoś prawo do używania mosa na powerbooka z którego właśnie piszę? Pega postaram sie naprawić o ile się da, ale nie zamierzam na nim używać mosa – pójdzie pod os4.

    #1590
    Avatarkrashan
    Participant

    Raczej nie da się, bo licencja na PowerBooka jest droższa niż na Pegasosa.

    #1591
    faziorfazior
    Participant

    No to kiepsko. A nie wiesz czasem z kim można w tym temacie rozmawiać?

    #1598
    bilbobilbo
    Participant

    moze doplata do wersji na g4?

    #1600
    Avatarkrashan
    Participant
    A nie wiesz czasem z kim można w tym temacie rozmawiać?

    support at morphos.de

    #1605
    faziorfazior
    Participant

    dzięki, jak wróce z kajaków to będę molestował i dam znać tutaj jaki efekt będzie miało moje molestowanie:).

    #1607
    MDWMDW
    Participant
    Raczej nie da się, bo licencja na PowerBooka jest droższa niż na Pegasosa.

    A orientujesz się jak to jest z przepisaniem licencji? Gdybym sprzedał komuś Pegasosa z licencją na MorphOSa to można jakoś przepisać licencję na nowego właściciela?

    #1611
    Avatarkrashan
    Participant
    A orientujesz się jak to jest z przepisaniem licencji? Gdybym sprzedał komuś Pegasosa z licencją na MorphOSa to można jakoś przepisać licencję na nowego właściciela?

    Jeżeli komuś zależy, to jest to wykonalne.

    #1616
    faziorfazior
    Participant

    No i słuchajcie Pany, okazało się że nie ma najmniejszego problemu. Czekam właśnie na kluczyk.

    #1619
    MDWMDW
    Participant
    No i słuchajcie Pany, okazało się że nie ma najmniejszego problemu. Czekam właśnie na kluczyk.

    Nooo proszę. Jaka ciekawa niespodzianka. Ale Pegasos musi się raczej spalić żeby dało się przenieść licencję. Zdjąć licencję z działającego Pegasosa raczej się nie da? 🙂

    #1620
    faziorfazior
    Participant

    A o to nie pytałem:), cholera mi się zaczęła palić karta procesorowa – jakby ktoś białą diodę na niej wlutował i koniec – po sprzęcie, może się uda znaleźć jakiegoś machera coby powalczył z tym – jak pisałem pójdzie do ludzi pod os4, ale na razie mi się nie spieszy – brak środków :). Edit. No i kluczyk przypełzł właśnie na maila – MOSTeam rulez:).

    #1629
    AvatarOlaHughson
    Participant

    [q- jak pisałem pójdzie do ludzi pod os4,—-

    Bardzo chętnie przyjmę pegasosa 2. Własnie pod os4. Nawet uszkodzonego 😉

    #1630
    MDWMDW
    Participant
    Bardzo chętnie przyjmę pegasosa 2. Własnie pod os4. Nawet uszkodzonego 😉

    Gdybym znalazł PowerBooka takiego jak chcę to też bym zaczął szukać chętnego na mojego Pegasosa II G4. Działa bez zarzutu (dlatego też tak bardzo się nie spieszę z szukaniem Maka do MOSa).

    #1638
    faziorfazior
    Participant
    Bardzo chętnie przyjmę pegasosa 2. Własnie pod os4. Nawet uszkodzonego 😉

    Buhaha ten uśmieszek sugeruje że zrobiłem machloję po wyjściu mosa 3.2:)? Otóż nie, niebawem założę wątek na forum ppa i będę molestował "maszynistów" amigowych o ew. próbę naprawy. Jeden z układów naprawdę zajarzył się jaskrawym światełkiem:).

    #1639
    AvatarNorbert
    Participant
    Bardzo chętnie przyjmę pegasosa 2. Własnie pod os4. Nawet uszkodzonego 😉

    Buhaha ten uśmieszek sugeruje że zrobiłem machloję po wyjściu mosa 3.2:)? Otóż nie, niebawem założę wątek na forum ppa i będę molestował "maszynistów" amigowych o ew. próbę naprawy. Jeden z układów naprawdę zajarzył się jaskrawym światełkiem:).

    To moze przy okazji uda sie uratowac mojego pegaza 🙂
    Karta procesowa jest sprawna, ale cos jest nie tak z plytą glowna.
    Jedyne oznaki dzialania komputera mozna zobaczyc tylko na innym komputerze ktory polaczony jest kablem szeregowym z pegazem.

Widok 15 wpisów - 1 z 15 (of 17 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.