MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Klub dyskusyjny Przyszłość sklepu na MorphOS.pl

Widok 15 wpisów - 16 z 30 (of 35 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #712
    pamperspampers
    Participant
    Dopisze się. Siedze w stanach i dluuugo szukałem MM z 64VRam bo tylko taki wchodzil w gre (jak juz kupowac to raz a porzadnie i jestem zadowolony). Jak dobrze pamietam to wyszlo mnie cos 250$ wiec chyba 700zl to za niska cena zeby sie tym zając. Do tego doliczyc przesylke z usa (30-50$) i moglic sie, zeby nie walneli cła (a na dzień dzisiejszy (5.8.11) wala cło jak popadnie! (dziura budżetowa). Czyba ze masz dobre dojscia i układy w Polamerze albo DOMie :). 1000zl to rozsadna cena za MM 1.5GHz 1GBRam i 64VRam. Jesli komuś się nie podoba i za drogo to neich załatwia na własną rękę. Za wygody trzeba płacić :P.

    P.S. Mowa o samej skrzynce i zasilaczu czy myszka i klawa power by Apple też ?

    Mowa o skrzynce i zasilaczu, w tych czasach że klawierę i myszkę możesz kupić w kiosku ruchu to nie ma sensu. Zresztą imho jednoprzyciskowa mysz apple to nieporozumienie, tak samo z klawierą – wysokoprofilowe klawisze ssą.

    #795
    pamperspampers
    Participant

    Witam

    Jako że jestem w trakcie ściągania sprzętu do sklepu chciałem się zapytać czy macie jakieś specjalne życzenia? Generalnie chodzi mi o np. jakieś akcesoria do Maków czy części, które chcecie wymienić w swoich Makach a nie można ich dostać w PL za bardzo?

    #796
    AvatarSventevith
    Participant

    Ja to bym widzał w sklepie też koszulki, nalepki co by zalepić jabłko jak na minimacu z artykułu o sprzęcie no i klawiaturę z motylkami () zamiast znaczków windows. O to ostatnie to raczej będzie trudno bez zebrana zamówienia na kilkaset sztuk.

    #799
    AvatarSventevith
    Participant

    Zostałeś przy podejściu oferowania tylko najmocniejszych MM ? Bo to chyba najlepsza opcja zachęcająca do zakupów. Sprawdzony, najmocniejszy sprzęt bez ryzyka. Za wygodę się płaci 🙂

    Ma to też wydźwięk promocyjny, ktoś kto kupi z 32 VRAM i nie doczyta może być zawiedziony, że nie jest możliwe komfortowe korzystanie z bajerów GUI.

    #801
    pamperspampers
    Participant
    Zostałeś przy podejściu oferowania tylko najmocniejszych MM ? Bo to chyba najlepsza opcja zachęcająca do zakupów. Sprawdzony, najmocniejszy sprzęt bez ryzyka. Za wygodę się płaci 🙂

    Ma to też wydźwięk promocyjny, ktoś kto kupi z 32 VRAM i nie doczyta może być zawiedziony, że nie jest możliwe komfortowe korzystanie z bajerów GUI.

    Tak, kupuję tylko 1.5 z 64MB VRAM.

    #870
    AvatarGość
    Participant

    Witam,
    Chciałbym się tylko dopytać jak wygląda sytuacja ze sklepem?
    Bardzo podoba mi się mój emac ale docelowo chciałbym przejść na coś bardziej mobilnego i wolałbym kupować ze sprawdzonego źródła 🙂

    #871
    EnderEnder
    Participant
    Witam,
    Chciałbym się tylko dopytać jak wygląda sytuacja ze sklepem?
    Bardzo podoba mi się mój emac ale docelowo chciałbym przejść na coś bardziej mobilnego i wolałbym kupować ze sprawdzonego źródła 🙂

    Działa. Czekam na mojego PM.

    #873
    EnderEnder
    Participant

    Pampers dał byś linka do sklepu, jeżeli jest strona lub maila, bo ludzie są ciekawi co zdziałałeś, a nie wszyscy muszą wierzyć mi na słowo z tym PM od Ciebie.

    #876
    pamperspampers
    Participant
    Witam,
    Chciałbym się tylko dopytać jak wygląda sytuacja ze sklepem?
    Bardzo podoba mi się mój emac ale docelowo chciałbym przejść na coś bardziej mobilnego i wolałbym kupować ze sprawdzonego źródła 🙂

    Elder, pisz na adres [email protected], bo jeszcze chwila mi zejdzie żeby to wszystko poukładać..

    #877
    AvatarGość
    Participant
    Witam,
    Chciałbym się tylko dopytać jak wygląda sytuacja ze sklepem?
    Bardzo podoba mi się mój emac ale docelowo chciałbym przejść na coś bardziej mobilnego i wolałbym kupować ze sprawdzonego źródła 🙂

    Elder, pisz na adres [email protected], bo jeszcze chwila mi zejdzie żeby to wszystko poukładać..

    Nie ma sprawy, jakoś super mi się nie spieszy. PM mam zamiar kupić gdy wyjdzie MOS 3.0 🙂
    PS. Na co dzień zajmuje się sklepami internetowymi więc jakby co to mogę pomóc.

    #887
    EnderEnder
    Participant

    PM dostarł cały i działa. Po akcji wymiany wiatraków jak go uruchomiłem to myślałem, że nie wstał taka cisza (te wspomnienia po poprzenim PM). Wielkie dzięki kolego, ja bym pewnie coś skopał z tym wyciszeniem. W porównaiu ze standardowym PM (odgłos pracy), nie ma co porównywać to jakby porównywać samochód elektryczny z klekotem starego diesla. WIELKIE DZIĘKI.

    #888
    pamperspampers
    Participant
    PM dostarł cały i działa. Po akcji wymiany wiatraków jak go uruchomiłem to myślałem, że nie wstał taka cisza (te wspomnienia po poprzenim PM). Wielkie dzięki kolego, ja bym pewnie coś skopał z tym wyciszeniem. W porównaiu ze standardowym PM (odgłos pracy), nie ma co porównywać to jakby porównywać samochód elektryczny z klekotem starego diesla. WIELKIE DZIĘKI.

    Bardzo mi miło, że wszystko bangla jak trzeba. Miłego używania życzę 🙂

    #889
    MDWMDW
    Participant
    Bardzo mi miło, że wszystko bangla jak trzeba.

    A ja się cieszę, że jak nadejdzie czas to będę miał gdzie próbować kupić PowerBooka. 🙂

    Miłego używania życzę 🙂

    Prawdziwe używanie zacznie się jak zostanie upubliczniona oficjalna wersja MorphOS wspierająca PowerBooki. Na razie to co to za używanie… jakiś stary MacOSX (pewnie Tiger). 🙂

    #890
    Avatarkrashan
    Participant
    Prawdziwe używanie zacznie się jak zostanie upubliczniona oficjalna wersja MorphOS wspierająca PowerBooki. Na razie to co to za używanie… jakiś stary MacOSX (pewnie Tiger). 🙂

    Ender chyba nabył stacjonarnego PowerMaca.

    #891
    MDWMDW
    Participant
    Ender chyba nabył stacjonarnego PowerMaca.

    Aaaaa… Widzę "PM", a do mózgu dociera "PB". Ech… głodnemu chleb na myśli. 😉

Widok 15 wpisów - 16 z 30 (of 35 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.