MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Oprogramowanie Program do poczty.

Widok 8 wpisów - 1 z 8 (of 8 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #358
    kjbkjb
    Participant

    Jakiego używacie/polecacie?

    Zainstalowałem SimpleMail, zastanawiam się czy sprawdzać inne programy pocztowe, czy mam już najlepszy? 🙂

    #1794
    AvatarKaczus
    Participant
    Jakiego używacie/polecacie?

    Zainstalowałem SimpleMail, zastanawiam się czy sprawdzać inne programy pocztowe, czy mam już najlepszy? 🙂

    Polecać, trudno, simplemail mial kilka ograniczeń które mnie zniechęciły (brak multijuzerowości) dlatego używam YAM-a. Ma kilka rzeczy wygodnych i kilka mniej wygodnych, ale działa dobrze (w miarę) no i dorobił się w końcu możliwości używania wielu serwerów smtp na jednym profilu użyszkodniczym.

    #1795
    kjbkjb
    Participant

    A jak wygląda sprawa wyświetlania mailów w html ?
    Lepszy SimpleMail czy YAM ?

    #1799
    AvatarKaczus
    Participant
    A jak wygląda sprawa wyświetlania mailów w html ?
    Lepszy SimpleMail czy YAM ?

    W Yamie nie wyświetla html-a – może co najwyżej powycinac tagi, albo proponuje ci otwarcie wiadomości w przeglądarce. Jak jest obecnie w sm nie wiem, bo swojego czasu zniecheciło mnie do niego – brak multijuzerowości i mała stabilność w owym czasie.

    #1804
    kjbkjb
    Participant

    Ok, dzięki.
    W sumie html nie jest potrzebny 🙂

    Mam jeszcze taki problem, że na liscie maili mam polskie znaki, ale w treści maila już ich nie ma.
    Mam ustawione w opcjach ISO_8859-2, czcionki ISO-ArialPL/12 i ISOCourierPL/14.

    #1806
    AvatarKaczus
    Participant
    Ok, dzięki.
    W sumie html nie jest potrzebny 🙂

    Mam jeszcze taki problem, że na liscie maili mam polskie znaki, ale w treści maila już ich nie ma.
    Mam ustawione w opcjach ISO_8859-2, czcionki ISO-ArialPL/12 i ISOCourierPL/14.

    Hmmm u mnie działa… W read powinieneś mieć ustawione Charset: ISO-8859-2. no i mieć odpowiedni plik dla niego. No i mam nadzieję, że mowa o nowym Yamie?

    #1809
    kjbkjb
    Participant

    A nie, o simple mail 🙂
    Ale Yama też wypróbuję 🙂

    #2009
    kjbkjb
    Participant

    Mam jeszcze jedno pytanie – czy da się zrobić tak, żeby po skasowaniu maila w simplemail, został on też skasowany na serwerze?

    O ile się nie mylę, to zaptaszkowanie Konfiguracja/konta/"kasuj wiadomości" spowoduje kasowanie maili z serwera podczas ich pobierania?

Widok 8 wpisów - 1 z 8 (of 8 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.