MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Oprogramowanie problem z woluminami

Widok 6 wpisów - 1 z 6 (of 6 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #300
    AvatarMayolika
    Participant

    Witam!

    Mam problem z woluminem po starcie systemu. Otóż po załadowaniu sie Ambienta chcę wejść z ikony do DH1: wchodzę, a tam pustka, pare plików. Odpalam Mountera i wybieram opcje odmontuj oraz zamontuj i wszystko jest cacy, prawie bo mam zamontowane dwa woluminy DH1. I tak w koło macieja

    #1426
    pamperspampers
    Participant
    Witam!

    Mam problem z woluminem po starcie systemu. Otóż po załadowaniu sie Ambienta chcę wejść z ikony do DH1: wchodzę, a tam pustka, pare plików. Odpalam Mountera i wybieram opcje odmontuj oraz zamontuj i wszystko jest cacy, prawie bo mam zamontowane dwa woluminy DH1. I tak w koło macieja

    Sorki za prostackie pytanie ale jak odpalasz DH1: z ikonki to jak masz ustawiony tryb wyświetlania w listerze? Ikony – ikony?

    #1427
    AvatarMayolika
    Participant
    Witam!

    Mam problem z woluminem po starcie systemu. Otóż po załadowaniu sie Ambienta chcę wejść z ikony do DH1: wchodzę, a tam pustka, pare plików. Odpalam Mountera i wybieram opcje odmontuj oraz zamontuj i wszystko jest cacy, prawie bo mam zamontowane dwa woluminy DH1. I tak w koło macieja

    Sorki za prostackie pytanie ale jak odpalasz DH1: z ikonki to jak masz ustawiony tryb wyświetlania w listerze? Ikony – ikony?

    Jeśli chodzi ci o show all files to aż takim lamerem nie jestem heheh

    #1428
    AvatarNorbert
    Participant
    Witam!

    Mam problem z woluminem po starcie systemu. Otóż po załadowaniu sie Ambienta chcę wejść z ikony do DH1: wchodzę, a tam pustka, pare plików. Odpalam Mountera i wybieram opcje odmontuj oraz zamontuj i wszystko jest cacy, prawie bo mam zamontowane dwa woluminy DH1. I tak w koło macieja

    Napisales ze po wejsciu z ikony brak plikow, a czy w CLI sa wszystkie?

    Zawsze mozesz wylaczyc automount partycji DH1: i montowac ja z mountlisty (devs:dosdrivers) jaka powstanie po uzyciu Mountera.

    Co to za partycja, FFS czy SFS?

    #1429
    AvatarMayolika
    Participant
    Witam!

    Mam problem z woluminem po starcie systemu. Otóż po załadowaniu sie Ambienta chcę wejść z ikony do DH1: wchodzę, a tam pustka, pare plików. Odpalam Mountera i wybieram opcje odmontuj oraz zamontuj i wszystko jest cacy, prawie bo mam zamontowane dwa woluminy DH1. I tak w koło macieja

    Napisales ze po wejsciu z ikony brak plikow, a czy w CLI sa wszystkie?

    Zawsze mozesz wylaczyc automount partycji DH1: i montowac ja z mountlisty (devs:dosdrivers) jaka powstanie po uzyciu Mountera.

    Co to za partycja, FFS czy SFS?

    Aaaa widzisz! To jest wogóle partycja HFS, mam dual boota. Dziwne bo wszystko było w porządku przed update morphosa do 3. I co teraz? jak zrobić z niej SFS bez utraty danych? można?

    #1430
    AvatarNorbert
    Participant
    Aaaa widzisz! To jest wogóle partycja HFS, mam dual boota. Dziwne bo wszystko było w porządku przed update morphosa do 3. I co teraz? jak zrobić z niej SFS bez utraty danych? można?

    A czy potrzebujesz tej partycji zawsze?
    Tak jak juz pisalem, mozesz wylaczyc autoboot partycji, i uruchamiac ja recznie lub automatycznie (devs:dosdrivers) z mountlisty. (wtedy bedziesz mial wszystkie pliki,)

    Probowales naprawiac partycje HFS pod OSX ?

    Tez mam dualboot (a nawet wiecej 🙂 ) a partycja HFS sluzy mi za przenoszenie danych miedzy OSX i MOS.

Widok 6 wpisów - 1 z 6 (of 6 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.