MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
  • MorphOS 3.11 i AmigaOne X5000

truman_burbank Lipiec 23, 2018 1:44

Na stronie “Amigaone X5000 blog” można poczytać o wrażeniach z użytkowania systemu MorphOS 3.11 na rzeczonym komputerze. 

Czytaj dalej...
  • Przewodnik po instalacji systemu na Obligement

truman_burbank Lipiec 21, 2018 3:10

Opis instalacji MorphOS-a 3.10/3.11. Co prawda strona francuskojęzyczna, ale ma wbudowany translator (w tym na język polski) no i jest dużo ilustracji. Do poczytania tutaj: En pratique : Installation de MorphOS 3.10/3.11

Czytaj dalej...
  • Orygin Web Browser z JIT JavaScript dostępny.

waldiamiga Lipiec 18, 2018 3:33

Nieco więcej niż tydzień od zapowiedzi, zajęło Markowi ‘BigFoot’ Olsenowi  przygotowanie wersji OWB JIT Java Script. Ów interpreter JIT ma włączony tylko pierwszy poziom, kolejny wymaga większego nakładu pracy. Ruszą one prawdopodobnie w połowie sierpnia. Autor zaznacza, że niektóre strony które działają w wersji non-JIT mogą nie działać w JIT, dlatego też prosi o składanie raportów o błędach (najlepiej we wątku na morph.zone). Pobrany plik wykonywalny należy skopiować do zainstalowanego OWB 1.25 (z MorphOS 3.11).

Czytaj dalej...
  • MorphOS 3.11 u Epsilona

truman_burbank Lipiec 17, 2018 1:15

Znany amigowy bloger opisał tę aktualizację u siebie. Do poczytania tutaj 

Czytaj dalej...
  • MorphOS 3.11

truman_burbank Lipiec 6, 2018 1:05

Jeszcze temat wersji 3.10 nie wygasł, a już jest MorphOS 3.11. Aktualizacja jest poprawkowa (wydajność, stabilność); istotne poprawki dotyczą Odyssey i FlowStudio.  Pełna lista zmian znajduje się tutaj

Czytaj dalej...
  • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS to system lekki, szybki i efektywny godny spadkobierca amigowej tradycji
  • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS jest systemem wolnym od wirusów trojanów i złośliwego oprogramowania
  • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS pracuje na tanim i dostępnym sprzęcie komputerach Apple z procesorami PowerPC

Strona główna Forums Sprzęt PowerMac i WiFi co najlepiej wybrać?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, i 2 głosy , a ostatnio aktualizowany był przez Ender Ender w dniu 2 lata, 3 miesiące temu.

Widok 3 wpisów - 1 z 3 (of 3 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Ender
    Ender
    Participant

Naiwne pytanie co wybrać do PM MDD 2x 1.25 Ghz 2002 bez FW 800? Zwykłą kartę Airport Apple, czy może lepiej TP Linka na PCI z antenką? Router Orange CDMA będzie na piętrze, a PM (do tej pory był na kablu) będzie stał na dole w pokoju. Na czym teoretycznie będę miał lepszy zasięg? Czytałem artykuł i sam nie wiem co lepsze. W sumie karta Apple to gwarancja, że wszystko będzie działać jak ta lala, z drugiej strony jeżeli antena zewnętrzna gwarantuje lepsze połączenie z routerem to chyba lepsze. Co macie ludzie u siebie?

• Ten temat został zmodyfikowany 3 lata, 7 miesiące temu przez Ender Ender
    kjb
    kjb
    Participant

Ja używałem karty airport i byłem zadowolony.

Ender
    Ender
    Participant

Mam kartę WiFi T Link jak w artykule, ale dzięki za zainteresowanie. wifi i morphos

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lata, 3 miesiące temu przez Ender Ender.
Widok 3 wpisów - 1 z 3 (of 3 wszystkich)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.