MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Sprzęt PowerBookG4 rev. C

Widok 11 wpisów - 1 z 11 (of 11 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #334
    MDWMDW
    Participant

    W artykule pt. "Kupujemy PowerBooka" jest taki fragment:

    „Uwaga: ostatni model 1.5 GHz z tej listy został również z powodzeniem przetestowany przez MorphOS Team (jest to komputer z serii rev. D), ale odradzam jego zakup. Bez znajomości numeru seryjnego danego egzemplarza bardzo łatwo kupić przez pomyłkę PowerBooka rev. C, na którym MorphOS się nie uruchomi.”

    Tekst był pisany długo przed MorphOS 3.2, który zaczął podobno wspierać wszystkie PowerBooki z Radeonami. W związku z tym mam pytanie. Czy teraz, przy MorphOS 3.2, nadal istnieje ryzyko, że na rev. C MorphOS się nie odpali czy może ta uwaga jest już nieaktualna?

    #1650
    Avatarkrashan
    Participant
    Tekst był pisany długo przed MorphOS 3.2, który zaczął podobno wspierać wszystkie PowerBooki z Radeonami. W związku z tym mam pytanie. Czy teraz, przy MorphOS 3.2, nadal istnieje ryzyko, że na rev. C MorphOS się nie odpali czy może ta uwaga jest już nieaktualna?

    Artykuł „MorphOS i sprzęt” ma pełną listę PowerBooków obsługiwanych przez MorphOS 3.2 (był niedawno aktualizowany).

    #1651
    recedentrecedent
    Participant
    Artykuł „MorphOS i sprzęt” ma pełną listę PowerBooków obsługiwanych przez MorphOS 3.2 (był niedawno aktualizowany).

    A kiedy aktualizacja o iBooka?

    #1652
    MDWMDW
    Participant
    Artykuł „MorphOS i sprzęt” ma pełną listę PowerBooków obsługiwanych przez MorphOS 3.2 (był niedawno aktualizowany).

    Ooo coś takiego właśnie chodziło. Bardzo przydatny i konkretny tekst. Dzięki wielkie.

    #1653
    Avatarkrashan
    Participant
    A kiedy aktualizacja o iBooka?

    Jak się zmobilizuję . Pampers już zrobił zdjęcia, muszę tylko zwalczyć lenia.

    #1654
    Avatarrzookol
    Participant

    na rev-c odpali, ale jak masz wybór to kup rev-d, rev-e bo oba mają taczpada na usb i działają gesty palcow (scrolling etc.). Z drugiej strony rev-c moze mieć 128 mb vram (ja mam takiego) w czym może być lepszy od rev-d z 64 mb vram.

    #1655
    EnderEnder
    Participant

    Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale ktoś podawał kiedyś linki do aukcji z leżakami magazynowymi PB. Być może to byłaby atrakcyjna oferta. Ja chętnie przygarnąłbym iBooka zabłąkanego w magazynie. Czy ktoś może potwierdzić z tymi leżakami, czy mam "pomroczność jasną"?

    #1656
    pamperspampers
    Participant
    Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale ktoś podawał kiedyś linki do aukcji z leżakami magazynowymi PB. Być może to byłaby atrakcyjna oferta. Ja chętnie przygarnąłbym iBooka zabłąkanego w magazynie. Czy ktoś może potwierdzić z tymi leżakami, czy mam "pomroczność jasną"?

    Wprawdzie magazynowego nie mam ale w całkiem dobrym stanie jednego iBooka mam więc jak coś daj znać 😉
    MDW: PB też mam jeszcze na zbyciu jednego 🙂

    #1657
    MDWMDW
    Participant
    MDW: PB też mam jeszcze na zbyciu jednego 🙂

    Tak, wiem. Najchętniej kupiłbym od Ciebie, bo nie ma ryzyka. Ale mi się nie pali i szukam takiego z G4/1,67GHz, 1440×900 i 128MB VRAM.

    #1658
    pamperspampers
    Participant
    MDW: PB też mam jeszcze na zbyciu jednego 🙂

    Tak, wiem. Najchętniej kupiłbym od Ciebie, bo nie ma ryzyka. Ale mi się nie pali i szukam takiego z G4/1,67GHz, 1440×900 i 128MB VRAM.

    Dopiero później zauważyłem, że szukasz modelu 5.8 więc powodzenia w szukaniu, pewnie w końcu coś dobrego trafisz 🙂

    #1707
    edeede
    Participant
    MDW: PB też mam jeszcze na zbyciu jednego 🙂

    Tak, wiem. Najchętniej kupiłbym od Ciebie, bo nie ma ryzyka. Ale mi się nie pali i szukam takiego z G4/1,67GHz, 1440×900 i 128MB VRAM.

    Dopiero później zauważyłem, że szukasz modelu 5.8 więc powodzenia w szukaniu, pewnie w końcu coś dobrego trafisz 🙂

    Jak G4/1,67GHz, 1440×900 i 128MB VRAM to będzie 5,7 rev. D 🙂

Widok 11 wpisów - 1 z 11 (of 11 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.