MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
 • Testujemy Iris beta 25

  SZAMAN_exec.pl Maj 25, 2018 2:56

  Jacek ‘jacadcaps’ Piszczek od jakiegoś czasu pracuje nad nowym klientem pocztowym dla systemu MorphOS. Program Iris będzie posiadał obsługę IMAP oraz możliwość czytania i tworzenia maili w trybie HTML. W tej chwili możecie pobrać wersję beta 25, w której m.in. dodano obsługę aliasów, Yahoo! Mail i pola X-Mailer dla wychodzących wiadomości. Wszystkie błędy w wersji beta najlepiej zgłaszać na forum morph.zone.

  Czytaj dalej...
 • Retro Stories

  truman_burbank Maj 23, 2018 9:29

  Na stronie “Wspieram to” trwa zbiórka na dokument opierający się na wspomnieniach twórców polskich gier, w tym amigowych hitów. Budżet określono na 6.000 zł. W sumie wywiadów udzieli kilkanaście osób; do tej pory nagrano trzy, a kolejne 13 osób (lista nie jest zamknięta) czeka w kolejce. Wśród nich będzie Mariusz Włodarczyk, znany pod ksywą ‘MDW’, znany z takich klasycznych amigowych gier jak “Pechowy prezent”, “Miasto śmierci”, “Rycerze Mroku” czy morphosowy ‘Fortis”. Także Maciej Frontkiewicz (“Alfabet śmieci”). Lista jest zacna. Warto zajrzeć, a może i wesprzeć. Strona zbiórki jest pod tym linkiem: Retro Stories  

  Czytaj dalej...
 • Zachęcam do współpracy

  truman_burbank Maj 21, 2018 1:15

  Każdy, kto chce nadsyłać newsy, może dostać taką możliwość. Wiążę się to ze zmianą uprawnień (ze “subskrybent” na “współpracownik”) i taki tekst po zatwierdzeniu wyląduje jako news. Myślę, że fajne by było, jakbyśmy to miejsce wypełniali treściami wspólnie. Tak że śmiało można zgłaszać się do współpracy, nawet tu w komentarzach.

  Czytaj dalej...
 • Open X Com

  truman_burbank Maj 20, 2018 10:16

  Port gry “Open X Com” ukończony. Jakiś czas temu ‘Drako’ namówił   ‘stefkosa’ na sportowanie tej gry i ten dzisiaj właśnie wrzucił kompilację – świeżutkie archiwum możecie zassać stąd: http://stefkos.amigazeux.net/openxcom.lha Jest obsługa UFO Enemy Unknown + UFO Terror From The Deep. Port opiera się na wersji 1.0.74xxxx (poprzednia wersja to 0.97) i zawiera poprawki ‘stefkosa’. Więcej na temat portu w pliku readme w archiwum z grą.

  Czytaj dalej...
 • Pixel Heaven 2018

  truman_burbank Maj 19, 2018 1:15

  Wielka impreza rangi europejskiej “Indie & Retro” zbliża się. Warszawa, 8-10 czerwca. Informacje na stronie organizatora Pixel Heaven 2018 Amigi tam może być niewiele, ale parę znanych nazwisk przewinie się – szczegóły pod linkiem. Ze strony MorphOS-a nieoficjalnie (bo występuje tam głównie jako promotor FriendUP) będzie można spotkać ‘stefkosa’, który należy do „dev teamu” MorphOS-a.

  Czytaj dalej...
 • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS to system lekki, szybki i efektywny godny spadkobierca amigowej tradycji
 • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS jest systemem wolnym od wirusów trojanów i złośliwego oprogramowania
 • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS pracuje na tanim i dostępnym sprzęcie komputerach Apple z procesorami PowerPC

Strona główna Forums Klub dyskusyjny Portfel BTC

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, i 5 głosów , a ostatnio aktualizowany był przez  Drako^BB w dniu 2 lata, 4 miesiące temu.

Widok 10 wpisów - 1 z 10 (of 10 wszystkich)
 • Autor
  Wpisy
 • #409
  ede
  ede
  Participant

  Są jakieś szanse dla MOS-a w tym temacie ?

  #2146

  krashan
  Participant
  Są jakieś szanse dla MOS-a w tym temacie ?

  Przyglądam się tematowi, ale nie chcę na razie nic obiecywać.

  #5149
  ede
  ede
  Participant

  Libbitcoin requires a C++11 compiler, which means GCC 4.7.0 minimum.

  Czyli na razie nici, raczej ?

  #5162

  Stephentripplaift
  Participant

  been so well kept that only some four or five pleasure-seekers had aliexpress coupon mobile app I’d give the whole lot of them, the lieutenant said, for a good houses as quietly as possible, and seize a couple of fishermen and aliexpress coupon de reduction The boys found that they were on board the transport Ripon, having aliexpress coupon code generator exe darting across the plain at a tremendous pace; the centre horse volley of musketry was poured in from the other side, and three or aliexpress coupon hair

  #5168
  kjb
  kjb
  Participant

  Już 11 dni ten spam powyżej wisi 😛

  #5170

  krashan
  Participant

  Podbijam, 14 dni.

  #5171
  ede
  ede
  Participant

  A w temacie, jedynym otwartoźródłowym kodem, sprawnym dla Big-endian jest libccoin i chyba całkiem dobrze się składa, że autor jgarzik należy do coreteam-u #itcoin.
  Na razie do portfela jeszcze daleko ale sam lib pod ixemulem działa bez problemu (przynajmniej w obecnej fazie testowania).

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lata, 4 miesiące temu przez ede ede.
  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lata, 4 miesiące temu przez ede ede.
  #5174
  ede
  ede
  Participant

  Taadaaam ! Obudziłem Frankenstein-a, ale się cieszę :D. Portfel częściowo działa pod MOS-em – Frankenstein podryguje. Generowanie samego porfela i adresów – śmiga. Zapytanie o peer-ów P2P – śmiga (tu się nakombinowałem bo MOS-owy ixemul-u nie ma getaddrinfo()).
  Synchronizacja portfela z siecią na razie leży – czas na przyzwoite “sportowanie” libevent2. Także o sprawdzaniu stanu konta, czy wysyłaniu płatności na razie mowy nie ma.
  Aczkolwiek teoretycznie za pomocą dołączonego programu (blkscan albo blkstats) możnaby sprawdzić stan konta. Jednak teoretycznie, bo nie widziałem jeszcze ostatecznego wyniku działania tych narzędzi. Na 32bit Linux sprawdzałem z plikiem bloków 22GB (: i po godzinie coś glib wymięka z alokacją pamięci także w związku z tym pod MorphOS-em ten test sobie na razie odpuszczam – może trzeba podzielić ten plik na mniejszcze części…

  #5175
  ede
  ede
  Participant

  Ps. Oczywiście nie żadnych peerów, tylko na myśli miałem dokładnie: “Query and display bitcoin DNS seeds, for P2P node addresses”.

  Przy okazji: Ten spam o którym była mowa kilka postów wyżej, pojawia się też w Tag-ach.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lata, 4 miesiące temu przez ede ede.
  #5297

  Drako^BB
  Participant

  No to teraz już można z nowym SDK-a 🙂

Widok 10 wpisów - 1 z 10 (of 10 wszystkich)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.