MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
 • Bounty dla FLAC zakończone, transfer środków na bounty Expose.

  pampers Styczeń 11, 2017 9:13
  Money-Bag-with-Money-PNG-03075-451x470

  W związku z brakiem zainteresowania ze strony programistów na zakończenie bounty dla formatu FLAC, zostało ono zakończone. Zgodnie z sugestiami wpłacających, Grzegorz Kraszewski, który wykonał część prac, otrzymał połowę uzbieranej kwoty w wysokości 1175 zł. Pozostała kwota została dzisiaj przetransferowana na bounty dla Expose, podjęte przez Jacka Piszczka.

  Czytaj dalej...
 • Propozycja bounty dla ‚Expose’

  pampers Styczeń 2, 2017 10:23
  expose-mac-os-x-mountain-lion

  Jacek ‚jacadcaps’ Piszczek zapronował stworzenie bounty dla funkcji typu ‚Expose’, znanej z systemu OSX. Czego możemy spodziewać się w zamian za uzbieranie proponowanej kwoty 1000 euro? Co będzie zawarte: Podgląd wszystkich okien dostępnych na ekranie, okna będą odpowienio pomniejszone co pozwoli na wygodną nawigację pomiędzy nimi Wyświetlanie okna tylko jednego, aktualnie działającego programu Podgląd okienek będzie odbywał się „na żywo” Zintegrowanie funkcji znanych z programu Lucy, do systemu (przeźroczystość). Wymagania i ograniczenia:  Wymagane będzie posiadania conajmniej karty Radeon z chipsetem z rodziny R200, niektóre funkcjonalności mogą wymagać nowszego chipsetu R300. Działanie funkcji będzie dostępne tylko na ekranach z włączonym zaawansowanym wyświelaniem (Enhanced Display) Wymagana będzie karta graficzna, która posiada akcelerację 2D jak i 3D Funkcje z programu Lucy będą miały takie same wymogi jak ten program. Zbiórka pieniędzy nie została jeszcze rozpoczęta. Swoje uwagi, sugestie można składać w tym wątku na forum morph.zone.

  Czytaj dalej...
 • Aktualizacja gier dla MorphOSa

  pampers Luty 6, 2016 11:17
  Misc-Games-icon

  Aktualizacji doczekały się 2 gry dla naszego systemu. Pierwsza to platformówka Sqrxz, do ściągnięcia ze strony autorów. Drugą grą a właściwie uaktualnionym portem gry jest Hexen II: Hammer of Thyrion do pobrania tutaj.

  Czytaj dalej...
 • Chelp – czyli przydatna pomoc

  pampers Styczeń 31, 2016 9:47
  Lua-Logo_128x128

  Petteri ‚jPV’ Valli przygotował bardzo ciekawy skrypt o nazwie Chelp, którego zadaniem jest opisywać każdą funkcję dostępną w katalogu C. Skrypt napisany jest w Lua, jego instalacja jest bardzo prosta (wystarczy użyć załączonego w archiwum instalera). Po instalacji wystarczy wpisać w Shellu Chelp Komenda, żeby otrzymać dokładny jej opis wraz z parametrami. Skrypt można ściągnąć z Aminetu.

  Czytaj dalej...
 • GoogleDrive Handler dla MorphOSa

  pampers Styczeń 30, 2016 8:59
  Google-Drive-icon

  Na Aminecie pojawił się handler GoogleDrive w dedykowanej wersji dla MorphOSa. Pozwala on na używanie swojego dysku Google jako zwykłego dysku pod systemem. Handler działa tylko w trybie odczytu, niemożliwy jest też eksport plików. Aby znieść to ograniczenie należy opłacić licencję w cenie 10 euro. Handler dostępny jest we wczesnej wersji 0.4, do ściągnięcia z Aminetu.

  Czytaj dalej...
 • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS to system lekki, szybki i efektywny godny spadkobierca amigowej tradycji
 • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS jest systemem wolnym od wirusów trojanów i złośliwego oprogramowania
 • MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a MorphOS pracuje na tanim i dostępnym sprzęcie komputerach Apple z procesorami PowerPC

Strona główna Forums Klub dyskusyjny Portfel BTC

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, i 5 głosów , a ostatnio aktualizowany był przez  Drako^BB w dniu 2 lata temu.

Widok 10 wpisów - 1 z 10 (of 10 wszystkich)
 • Autor
  Wpisy
 • #409
  ede
  ede
  Uczestnik

  Są jakieś szanse dla MOS-a w tym temacie ?

  #2146

  krashan
  Uczestnik
  Są jakieś szanse dla MOS-a w tym temacie ?

  Przyglądam się tematowi, ale nie chcę na razie nic obiecywać.

  #5149
  ede
  ede
  Uczestnik

  Libbitcoin requires a C++11 compiler, which means GCC 4.7.0 minimum.

  Czyli na razie nici, raczej ?

  #5162

  been so well kept that only some four or five pleasure-seekers had aliexpress coupon mobile app I’d give the whole lot of them, the lieutenant said, for a good houses as quietly as possible, and seize a couple of fishermen and aliexpress coupon de reduction The boys found that they were on board the transport Ripon, having aliexpress coupon code generator exe darting across the plain at a tremendous pace; the centre horse volley of musketry was poured in from the other side, and three or aliexpress coupon hair

  #5168
  kjb
  kjb
  Uczestnik

  Już 11 dni ten spam powyżej wisi 😛

  #5170

  krashan
  Uczestnik

  Podbijam, 14 dni.

  #5171
  ede
  ede
  Uczestnik

  A w temacie, jedynym otwartoźródłowym kodem, sprawnym dla Big-endian jest libccoin i chyba całkiem dobrze się składa, że autor jgarzik należy do coreteam-u #itcoin.
  Na razie do portfela jeszcze daleko ale sam lib pod ixemulem działa bez problemu (przynajmniej w obecnej fazie testowania).

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lata, 1 miesiąc temu przez ede ede.
  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lata, 1 miesiąc temu przez ede ede.
  #5174
  ede
  ede
  Uczestnik

  Taadaaam ! Obudziłem Frankenstein-a, ale się cieszę :D. Portfel częściowo działa pod MOS-em – Frankenstein podryguje. Generowanie samego porfela i adresów – śmiga. Zapytanie o peer-ów P2P – śmiga (tu się nakombinowałem bo MOS-owy ixemul-u nie ma getaddrinfo()).
  Synchronizacja portfela z siecią na razie leży – czas na przyzwoite „sportowanie” libevent2. Także o sprawdzaniu stanu konta, czy wysyłaniu płatności na razie mowy nie ma.
  Aczkolwiek teoretycznie za pomocą dołączonego programu (blkscan albo blkstats) możnaby sprawdzić stan konta. Jednak teoretycznie, bo nie widziałem jeszcze ostatecznego wyniku działania tych narzędzi. Na 32bit Linux sprawdzałem z plikiem bloków 22GB (: i po godzinie coś glib wymięka z alokacją pamięci także w związku z tym pod MorphOS-em ten test sobie na razie odpuszczam – może trzeba podzielić ten plik na mniejszcze części…

  #5175
  ede
  ede
  Uczestnik

  Ps. Oczywiście nie żadnych peerów, tylko na myśli miałem dokładnie: „Query and display bitcoin DNS seeds, for P2P node addresses”.

  Przy okazji: Ten spam o którym była mowa kilka postów wyżej, pojawia się też w Tag-ach.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lata, 1 miesiąc temu przez ede ede.
  #5297

  Drako^BB
  Uczestnik

  No to teraz już można z nowym SDK-a 🙂

Widok 10 wpisów - 1 z 10 (of 10 wszystkich)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.