MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Sprzęt Pegasos I – jest kto chętny na benchmarking?

Widok 9 wpisów - 1 z 9 (of 9 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #154
    recedentrecedent
    Participant

    Zakładam co prawda nowy wątek, ale można tu zrobić copy&paste z bliźnaczego wątku o eMacu. Ten założyłem żeby się nie mieszały i żeby zwrócić uwagę użytkowników Pega I. Jeśli ktoś jeszcze ma na chodzie ten unikatowy sprzęt to prosiłbym o parę benchmarków. Zawsze to szersze spektrum do porównania, a chciałbym napisać o wszystkich komputerach, które obsługuje MorphOS 2.x.

    #515
    Avatarkrashan
    Participant

    Drako wspominał, że będzie miał Pegasosa I z zarejestrowanym MorphOS-em na AmiParty. Wtedy można testy zrobić.

    #516
    recedentrecedent
    Participant
    Drako wspominał, że będzie miał Pegasosa I z zarejestrowanym MorphOS-em na AmiParty. Wtedy można testy zrobić.

    Sprzęt ZEDa? Cóż, pora szykować pendrive z potrzebnymi materiałami (przy okazji – przemęczyłbym jeszcze trochę tego Twojego PM 500 MHz – im więcej danych, tym lepiej).

    #517
    Avatarkrashan
    Participant
    (przy okazji – przemęczyłbym jeszcze trochę tego Twojego PM 500 MHz – im więcej danych, tym lepiej).

    Niestety, w ramach panującego kłyzysu przyjadę pociągiem, przywożąc – co za tym idzie – Efikę. Ewentualne testy na PowerMacu mogę zrobić w domu.

    #526
    AvatarGość
    Participant

    Ja mam Pegasosa 1, ale z niezarejestrowanym systemem.
    Jeśli to nie przeszkadza to mogę pomóc ^^

    #529
    recedentrecedent
    Participant
    Ja mam Pegasosa 1, ale z niezarejestrowanym systemem.
    Jeśli to nie przeszkadza to mogę pomóc ^^

    Nie przeszkadza. Pod warunkiem, że wyrobisz się z danym testem w pół godziny, co nie powinno być zbyt trudne .

    #532
    AvatarAdam_K
    Participant

    Również posiadam pegaI (z zarejestrowanym MOSem), problem jedynie, że posiadam też mało czasu… Ale jeśli z wynikami testów bardzo się nie spieszy, to myślę, że mógłbym pomóc. Tzn. z mplayerem to nie będzie problemu, ale Blendera nie mam póki co zainstalowanego, a i nigdy nie używałem, więc z tym może być dłużej…

    #535
    recedentrecedent
    Participant

    Zatem… Do dzieła, Panowie! Kto pierwszy ten lepszy . Nie pozwólcie mi się powstrzymywać. Testy nie są bardzo pracochłonne i można wykonywać jeden na jakiś czas. A, no i dzięki za chęć pomocy.

    #549
    AvatarAdam_K
    Participant

    MPlayer OLD window: VC: 47.865s VO: 9.344s A: 0.000s Sys: 1.197s = 58.406s
    MPlayer OLD -fs: VC: 46.723s VO: 9.124s A: 0.000s Sys: 1.152s = 56.999s
    MPlayer NEW window: VC: 47.075s VO: 9.387s A: 0.000s Sys: 1.207s = 57.668s
    MPlayer NEW -fs: VC: 46.033s VO: 9.220s A: 0.000s Sys: 1.220s = 56.474s

    Pegasos I G3 600, april 2, 512MB, Radeon 9100 AGP 128MB

    PS. MOS 2.7, zerejestrowany, testy po resecie, ale nie na "świeżym" systemie.

Widok 9 wpisów - 1 z 9 (of 9 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.