MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Klub dyskusyjny Pakiet Inga za darmo

Widok 5 wpisów - 1 z 5 (of 5 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #184
    EnderEnder
    Participant

    Co ciekawe na coś się przydał portal Exec.

    http://www.exec.pl/wydarzenie.jsp?nid=4410&Inga_za_darmo

    Program działa na AOS 3.x, ale nie o tym chciałem napisać. Skoro autor zarzucił rozwój, to może spróbować się z nim jakoś dogadać i w ramach bounty lub preorderów wykonać wersję dla Morphos-a typowo dla PPC? Mamy zdonych programistów, więc … .

    #714
    EnderEnder
    Participant

    Edytor pewnie brzmiało by lepiej

    #715
    Avatarkrashan
    Participant

    Pytanie tylko, czy gry stworzone tym edytorem działałyby na MorphOS-ie…

    Ściągnąłem i sprawdziłem. Autor sugeruje, że pod MorphOS-em może działać najlepiej silnik „IngaX”. Generalnie działa, ale zamiast postaci jest kaszana, są też inne drobne śmiećki w grafice. Co ciekawe „Inga”, czyli silnik dla klasyków, działa dokładnie tak samo.

    #716
    EnderEnder
    Participant
    Pytanie tylko, czy gry stworzone tym edytorem działałyby na MorphOS-ie…

    Ściągnąłem i sprawdziłem. Autor sugeruje, że pod MorphOS-em może działać najlepiej silnik „IngaX”. Generalnie działa, ale zamiast postaci jest kaszana, są też inne drobne śmiećki w grafice. Co ciekawe „Inga”, czyli silnik dla klasyków, działa dokładnie tak samo.

    No a sam pomysł / sposób działania edytora wart jest zainteresowania się tym programem gdyby powstała jakaś poprawiona wersja?

    #717
    Avatarkrashan
    Participant
    No a sam pomysł / sposób działania edytora wart jest zainteresowania się tym programem gdyby powstała jakaś poprawiona wersja?

    Nie jestem fanem przygodówek, więc nie potrafię tego ocenić. Ostatnio w temacie „point&click” preferuję celownik optyczny mausera i jego spust .

Widok 5 wpisów - 1 z 5 (of 5 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.