MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Oprogramowanie “Otoczenie sieciowe”

Widok 5 wpisów - 1 z 5 (of 5 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #211
    AvatarGość
    Participant

    Mam MorphOSa podpiętego pod sieć z kilkoma komputerami. Czy mogę przeglądać udostępnione pliki i foldery z komputerów pod Windows?

    #901
    Avatarkrashan
    Participant

    Ja kiedyś z tym walczyłem, ale w końcu dałem sobie spokój i postawiłem na dwóch pecetach serwery FTP (Filezilla dokładnie). Pewnie nie tak wygodne jak Samba, ale nie mam nerwów do konfigurowania…

    #902
    MDWMDW
    Participant
    Ja kiedyś z tym walczyłem, ale w końcu dałem sobie spokój i postawiłem na dwóch pecetach serwery FTP (Filezilla dokładnie). Pewnie nie tak wygodne jak Samba, ale nie mam nerwów do konfigurowania…

    KIlka lat temu zrobiłem podobnie i do dzisiaj tego używam. Na MorphOS FTP jest stawiany przy pomocy RC-FTPd. No i pecet, Mac i Pegasos grzebią sobie wzajemnie po partycjach. Faktycznie nie jest to może szczyt wygody ale działa zawsze i bez niespodzianek.

    #909
    AvatarGość
    Participant
    Ja kiedyś z tym walczyłem, ale w końcu dałem sobie spokój i postawiłem na dwóch pecetach serwery FTP (Filezilla dokładnie). Pewnie nie tak wygodne jak Samba, ale nie mam nerwów do konfigurowania…

    Ale ja chciałbym podłączyć się do już istniejącej sieci, nie mogę jej przerabiać na ftp.
    Nikt nie potrafi tego poprawnie skonfigurować? Uważam, że możliwość pracy w sieci to podstawa a Samba została już dawno przeportowana dla Amigi.

    #917
    faziorfazior
    Participant
    Ale ja chciałbym podłączyć się do już istniejącej sieci, nie mogę jej przerabiać na ftp.
    Nikt nie potrafi tego poprawnie skonfigurować? Uważam, że możliwość pracy w sieci to podstawa a Samba została już dawno przeportowana dla Amigi.

    Zostala, ale mozna zniesc jajo przy konfigurowaniu tego. Na klasyku uzywalem smbfs – zainteresuj sie. Emmm, nie ma czegos takiego jak przerabianie "istniejacej sieci" na "siec ftp", wystarczy serwer ftp na pece postawic, jw pisali panowie sympatyczni.

Widok 5 wpisów - 1 z 5 (of 5 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.