MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Oprogramowanie Odzyskiwanie danych

Widok 6 wpisów - 1 z 6 (of 6 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #171
    AvatarValwit
    Participant

    czym odzyskujecie przypadkiem skasowane dane? Tak sie wlasnie przklikuje przez rozne programy i pod ffs jest nieciekawie, jednym slowem mowiac.

    #629
    Avatarkrashan
    Participant

    Osobiście uważam, że najlepiej mieć backup. Ponieważ o backupie się zawsze zapomina, nauczyłem się ważne dane trzymać w repozytorium SVN. Ułatwia mi to też pracę, bo jeden morphosowy sprzęt mam w domu, drugi w pracy. W efekcie wszystkie ważne dane mam w trzech kopiach: dwie lokalne i jedna na serwerze, taki mały cloud . Inna sprawa, że nie mam w zasadzie na maszynach morphosowych partycji w FFS, póki co pozostaję wierny SFS-owi i problemów nie ma.

    A tak już żartobliwie i na marginesie – po co się troszczyć o dane, wszak na PPA udowodniono wczoraj, że informacja należy się wszystkim za darmo, nie ma zatem żadnej wartości .

    #631
    AvatarValwit
    Participant
    Osobiście uważam, że najlepiej mieć backup.

    oczywista oczywistosc pomijam 🙂

    #652
    Avatarjacadcaps
    Participant
    #656
    AvatarValwit
    Participant

    sprawdzalem, ale z tym rozszerzonym, nowszym FFS tez ma problemy. do starszych wersji jest jak najbardziej ok.

    #673
    Avatarjacadcaps
    Participant
    sprawdzalem, ale z tym rozszerzonym, nowszym FFS tez ma problemy. do starszych wersji jest jak najbardziej ok.

    Do nowszego FFSa faktycznie nie ma nic.

Widok 6 wpisów - 1 z 6 (of 6 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.