MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Sprzęt MorphOS + bezprzewodowy zestaw: klawiatura i mysz.

Widok 12 wpisów - 1 z 12 (of 12 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #283
    gilbangilban
    Participant

    Mam pytanie, czy komuś się udało uruchomić i czy działa zestaw mysz + klawiatura pod Mosem. Czyli 1 odbiornik + przywiązana do niego mysz i klawiatura? Czy jest to zbyt skomplikowane i nie działa. Zainteresowany byłbym czymś takim: http://www.logitech.com/pl-pl/product/8411?crid=684 ale niekoniecznie.

    #1345
    Avatarkrashan
    Participant
    Mam pytanie, czy komuś się udało uruchomić i czy działa zestaw mysz + klawiatura pod Mosem. Czyli 1 odbiornik + przywiązana do niego mysz i klawiatura? Czy jest to zbyt skomplikowane i nie działa.

    W zasadzie powinno. Mam dwie różne myszki bezprzewodowe Logitecha (M345, M510) i obie działają pod MorphOS-em. Wtykam odbiornik w USB, Poseidon rozpoznaje i działa. Niemniej, takiego zestawu nie próbowałem.

    #1346
    pamperspampers
    Participant
    Mam pytanie, czy komuś się udało uruchomić i czy działa zestaw mysz + klawiatura pod Mosem. Czyli 1 odbiornik + przywiązana do niego mysz i klawiatura? Czy jest to zbyt skomplikowane i nie działa. Zainteresowany byłbym czymś takim: http://www.logitech.com/pl-pl/product/8411?crid=684 ale niekoniecznie.

    Miej tylko na uwadze, że jeżeli używasz dualboota to z poziomu takiej klawiatury nie dostaniesz się do menu wyboru systemu.

    #1350
    AvatarGość
    Participant
    Mam pytanie, czy komuś się udało uruchomić i czy działa zestaw mysz + klawiatura pod Mosem. Czyli 1 odbiornik + przywiązana do niego mysz i klawiatura? Czy jest to zbyt skomplikowane i nie działa. Zainteresowany byłbym czymś takim: http://www.logitech.com/pl-pl/product/8411?crid=684 ale niekoniecznie.

    Mam zestaw Logitech podpięty do maćka mini i ładnie działa.

    Miej tylko na uwadze, że jeżeli używasz dualboota to z poziomu takiej klawiatury nie dostaniesz się do menu wyboru systemu.

    Na miniaku OF czy cokolwiek tam jest obsługuję bez problemu.

    #1351
    pamperspampers
    Participant
    Mam pytanie, czy komuś się udało uruchomić i czy działa zestaw mysz + klawiatura pod Mosem. Czyli 1 odbiornik + przywiązana do niego mysz i klawiatura? Czy jest to zbyt skomplikowane i nie działa. Zainteresowany byłbym czymś takim: http://www.logitech.com/pl-pl/product/8411?crid=684 ale niekoniecznie.

    Mam zestaw Logitech podpięty do maćka mini i ładnie działa.

    Miej tylko na uwadze, że jeżeli używasz dualboota to z poziomu takiej klawiatury nie dostaniesz się do menu wyboru systemu.

    Na miniaku OF czy cokolwiek tam jest obsługuję bez problemu.

    Hmm, OF OFowi nierówny? U mnie Logitech K800 za cholerę nie wejdzie do OF na PowerMacu..

    #1353
    AvatarMaveRick
    Participant

    Dopisze sie, ze mi dziala z MOSem klawiatura bezprzewodowa USB Logitech K400. Ta klawiatura ma TouchPad i tez dziala.

    #1356
    gilbangilban
    Participant

    Dzięki. To już jest jakaś informacja pozytywna.

    #1360
    pamperspampers
    Participant
    Dopisze sie, ze mi dziala z MOSem klawiatura bezprzewodowa USB Logitech K400. Ta klawiatura ma TouchPad i tez dziala.

    Do OF wejdziesz z tą klawiaturą?

    #1363
    AvatarMaveRick
    Participant

    Jaka kombinacja klawiszy na klawiaturze pctowej wchodzi się do OF?

    #1364
    kjbkjb
    Participant

    Jako że na Maku – command+option+o+f

    to według tego opisu powinno być:

    alt+windows+o+f

    #1419
    AvatarMaveRick
    Participant
    Jako że na Maku – command+option+o+f

    to według tego opisu powinno być:

    alt+windows+o+f

    Potwierdzam. Dziala. Wszedlem w OF ta klawiatura. Lewy windows+lewy ALT i O + F

    Dzialaja nawet klawisze multimedialne w MOSie

    #1421
    AvatarValwit
    Participant

    logitech pro 2000 tez dziala 🙂

Widok 12 wpisów - 1 z 12 (of 12 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.