MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Sprzęt modem usb

Widok 7 wpisów - 1 z 7 (of 7 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #309
    bilbobilbo
    Participant

    witam

    mam w planach zakup internetu cyfrowego polsatu lub plusa czyli internet przez modem usb jaka wygląda wasze doświadczenie w tej sprawie ? co byście radzili ? modem by współpracował z Emac’iem G4

    pozdrawiam Świątecznie

    #1483
    Avatarkrashan
    Participant
    co byście radzili?

    Póki co internet przez modem USB jest w stadium mocno eksperymentalnym.

    #1484
    bilbobilbo
    Participant
    co byście radzili?

    Póki co internet przez modem USB jest w stadium mocno eksperymentalnym.

    czyli tylko kabel

    #1485
    Avatarrzookol
    Participant
    co byście radzili?

    Póki co internet przez modem USB jest w stadium mocno eksperymentalnym.

    czyli tylko kabel

    Sterowniki modemów (czyli w praktyce mosowy odpowiednik usb_switchmode) są praktycznie skonczone i będą w 3.2. Brak natomiast czasu/chętnych na dokończenie softu do łączenia się z siecią (to co jest pomimo porawek Jacy dalej pachnie Arosem wiec jest nie do użytku). U mnie dziala Aero2 na modemie Huawei (stabilnie, z pelna predkością serwowaną przez Aero2). Na pewno kiedys sie w systemie to pojawi, czy w 3.2 tego nie wiadomo 🙂

    #1490
    bilbobilbo
    Participant
    Póki co internet przez modem USB jest w stadium mocno eksperymentalnym.

    czyli tylko kabel

    Sterowniki modemów (czyli w praktyce mosowy odpowiednik usb_switchmode) są praktycznie skonczone i będą w 3.2. Brak natomiast czasu/chętnych na dokończenie softu do łączenia się z siecią (to co jest pomimo porawek Jacy dalej pachnie Arosem wiec jest nie do użytku). U mnie dziala Aero2 na modemie Huawei (stabilnie, z pelna predkością serwowaną przez Aero2). Na pewno kiedys sie w systemie to pojawi, czy w 3.2 tego nie wiadomo 🙂

    #1491
    bilbobilbo
    Participant
    czyli tylko kabel

    Sterowniki modemów (czyli w praktyce mosowy odpowiednik usb_switchmode) są praktycznie skonczone i będą w 3.2. Brak natomiast czasu/chętnych na dokończenie softu do łączenia się z siecią (to co jest pomimo porawek Jacy dalej pachnie Arosem wiec jest nie do użytku). U mnie dziala Aero2 na modemie Huawei (stabilnie, z pelna predkością serwowaną przez Aero2). Na pewno kiedys sie w systemie to pojawi, czy w 3.2 tego nie wiadomo 🙂

    na Wstępie Zdrowych Pogodnych Świąt Wielkanonych Wszytkim Życzę,czy rejestrując np wersję 3.1 na emac to ten klucz jest już na wszytkie wersje,załóżmy że będe chciał Morphos używać na mac’u mini czy powermac itp ??

    #1492
    Avatarkrashan
    Participant
    czy rejestrując np wersję 3.1 na emac to ten klucz jest już na wszytkie wersje,załóżmy że będe chciał Morphos używać na mac’u mini czy powermac itp ??

    Nie. Klucz jest przypisany do konkretnego komputera.

Widok 7 wpisów - 1 z 7 (of 7 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.