MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a
MorphOS.pl – Polska strona użytkowników MorphOS-a

Strona główna Forums Oprogramowanie Maxon Cinema 4D4 vs Blender 2.5/2.6

Widok 6 wpisów - 1 z 6 (of 6 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
  • #267
    EnderEnder
    Participant

    Witam
    Zastanawiam się jak to jest z wielkim nieobecnym, czyli MC4D4. Wiadomo, że Blender ma raczej (bo młodszy i nadal rozwijany) większe możliwości niż ten stary amigowy soft, ale z drugiej strony, czy interfejs staruszka nie jest bardziej przyjazny niż ten blenderowski? Macie jakieś doświadczenia z tymi programami na MorphOS-ie?

    #1284
    Avatarkrashan
    Participant

    Mam doświadczenia tylko z Blenderem. Interfejs jaki jest, taki jest, ten w wersji 2.6 jest całkiem całkiem. A i tak wiadomo, że tutoriale i porady w sieci trzeba zgłębiać…

    #1285
    EnderEnder
    Participant

    Jeżeli ktoś chce kupić MC 4D4

    http://www.ebay.pl/itm/320908752798?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

    Którą wersję Pythona (3.0, 2.5) najlepiej zainstalować dla naszego najnowszego Blendera? Obie rozwijają się niezależnie, więc?

    #1286
    Avatarkrashan
    Participant
    Którą wersję Pythona (3.0, 2.5) najlepiej zainstalować dla naszego najnowszego Blendera? Obie rozwijają się niezależnie, więc?

    Trójkę. Można zresztą mieć zainstalowane obie na raz, o dziwo nie wywołuje to problemów.

    #1287
    EnderEnder
    Participant

    Wystarczy, że wypakuję Pythona do katalogu w którym jest Blender? Czy może katalog Libs z Pythona wrzucić do Libs Blendera? Mam zrobione pierwszym sposobem i działa, chociaż przy odpalaniu Blendera wyskoczyła konsola PYMUI, program działał.

    #1289
    Avatarkrashan
    Participant
    Wystarczy, że wypakuję Pythona do katalogu w którym jest Blender?

    Osobiście wypakowałem Pythona do partycji systemowej. Czyli biblioteki do LIBS:, komendy do C:

Widok 6 wpisów - 1 z 6 (of 6 wszystkich)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.